• Wyświetleń: 2222
    • Dodano: 2016-10-30 / 09:54

Odra pewnie zwycięża w Kołobrzegu

(Fot. Archiwum)

Piłkarze Odry Opole po momencie słabości wracają na właściwe tory. Podopieczni Jana Furlepy pokonali w dobrym stylu na wyjeździe kotwicę Kołobrzeg 3:0 i powrócili na fotel lidera II ligi.

Opolanie wynik otworzyli już w 6. minucie pojedynku.  Rafał Brusiło wpadł w pole karne z lewej strony, ale po interwencji bramkarza upadł, co arbiter uznał za faul i podyktował rzut karny. Z jego wykonaniem bez kłopotów poradził sobie Waldemar Gancarczyk. Gospodarze rzucili się do odrabiania straty, ale ich starania nie przyniosły skutku. Zamieszanie w polu karnym robił Piotr Giel, z dystansu strzelał Korneliusz Sochania, ale niecelnie. W 31. piłkę w światło bramki posłał Tomasz Wepa i podwyższył prowadzenie niebiesko – czerwonych. W  43. minucie na listę strzelców wpisał się Łukasz Winiarczyk.

W drugiej połowie gra się wyrównała. W 60. minucie przed szansą stanął znów Waldemar Gancarczyk, ale uderzył niecelnie, dwie minuty później do siatki futbolówkę wpakował Mateusz Bodzioch, jednak był na pozycji spalonej.

W następnej kolejce w meczu na szczycie Odra podejmie Raków Częstochowa.