• 0
0
  • Autor: Mat
  • Wyświetleń: 6294
  • Dodano: 2014-12-12 / 10:00
  • Komentarzy: 0

Ponad 30 zwierząt w Żywej Szopce w domEXPO

 
 
Ponad 30 zwierząt w Żywej Szopce w domEXPO
 <i> </i>

Już w najbliższą niedzielę, 14 grudnia o 15:00 nastąpi poświęcenie szopki, po której zapraszamy na świąteczny barszcz, opłatek i wspólne kolędowanie! A to wszystko w ramach Jarmarku Bożonarodzeniowego w DomEXPO przy ul. Kępskiej 8 w Opolu. To magiczny, niezapomniany i wyjątkowy cykl wydarzeń, w czasie którego czeka na nas moc atrakcji!

Żywa Szopka Bożonarodzeniowa

Na samym środku placu eventowego domEXPO Opole stanęła prawdziwa, drewniana szopka
o imponujących rozmiarach 16mx6m. Aby dostarczyć miłych wrażeń najmłodszym, specjalnie dla nich, wśród ręcznie wykonanych figur przedstawiających Świętą Rodzinę przez kolejny miesiąc mieszkać będą w niej prawdziwe zwierzęta takie jak osiołek, owieczki, koziołki, baranki, kaczki, króliki i bażanty. Przyjdź i poczuj atmosferę świąt, sprawdź, jakie zwierzęta czekają na Ciebie w jedynej takiej szopce w Opolu.

Drodzy rodzice! Serdecznie zapraszamy do odwiedzin Żywej Szopki Bożonarodzeniowej, która znajduje się przy ul. Kępskiej 8 w Opolu. Zabierzcie swoje dzieci i przyjdźcie zobaczyć ręcznie wykonane figury Świętej Rodziny i Trzech Króli, w towarzystwie 37 zwierząt wśród których są Osioł Ramzes, Kuc Maks i Alpaka Zuzia. Prócz tego poznacie Rodzinę Owiec i Miniaturowych Kóz oraz wielu innych podopiecznych. Już w najbliższą niedzielę, 14 grudnia o godzinie 15:00 nastąpi poświęcenie szopki, po której zapraszamy na świąteczny barszcz, opłatek i wspólne kolędowanie.

Las stalagmitów

Jako jedyni w Polsce przygotowaliśmy Opolanom i wszystkim odwiedzającym prawdziwą, innowacyjną atrakcję - skrzący się światłem, lodowy las stalagmitów. Elementy konstrukcji mierzą od 2 do 8 metrów wysokości, ustawione są w okolicy Jarmarku Bożonarodzeniowego. Zaufaj nam – z całą pewnością przykuje to Twój wzrok! Na własne oczy trzeba się przekonać, że konstrukcja jest bardzo efektowna i to prawdziwy „must have” tej zimy na zrobienie sobie pamiątkowego zdjęcia.
Skrzący się światłem, lodowy lat stalagmitów i 50 choinek! Znajdź zwierzątka i postaci z bajek oraz dwa ogromne ponad 2-metrowe Mikołaje! Koniecznie zrób zdjęcie na pamiątkę i konkursu na FB – Polub Nas!

Jarmark Świąteczny

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom mieszkańców Opola i okolic już od 6 grudnia na placu eventowym stanął prawdziwy Bożonarodzeniowy Jarmark. Prócz bogatej oferty ozdób świątecznych oraz prezentów dla bliskich, klienci będą mogli spędzić miło czas spoglądając na szopkę i delektując się grzanym winem. Kawiarnia i Restauracja Inspiracje specjalnie na tę okazję przygotowała dla Państwa menu, które oferować będziemy we wnętrzu lokalu jak i w jarmarcznych budkach. Naprawdę warto sprawić przyjemność własnym kubkom smakowym i zrelaksować się w miłym towarzystwie.

Św. Mikołaj

Specjalnie dla najmłodszych sprowadziliśmy do domEXPO Opole autentyczne, 100-letnie sanie Św. Mikołaja zaprzężone w renifery, które czekają na Państwa na placu eventowym. Zapewne każde dziecko chciałoby być pomocnikiem Mikołaja - dlaczego więc nie sprawić, by choć na chwilę poczuły się małymi elfami w saniach? Może i Ty wyruszysz w podróż razem z Mikołajem - możliwość przejazdu za darmo! Jak wiemy wszyscy, Św. Mikołaj jest bardzo zapracowaną osobą, ale obiecał odwiedzić domEXPO Opole i spotkać się ze wszystkimi dziećmi jakie przyjdą podziwiać szopkę. Z zaufanego źródła wiemy, że Św. Mikołaj przygotował dla najmłodszych słodkie upominki. Na spotkanie ze Św. Mikołajem zapraszamy już 14 grudnia!
100-letnie sanie Św. Mikołaja – możesz wsiąść aby razem z Mikołajem i reniferami rozwozić prezenty! Zapraszamy wszystkie dzieci! Chcesz zostać pomocnikiem Mikołaja? Zabierz rodziców w magiczną podróż!

Kolędowanie

Po zakończeniu święcenia szopki, już w najbliższą niedzielę, 14 grudnia o godzinie 15:00, serdecznie zapraszamy do przyłączenia się do kolędowania!
 
 
Choinka

W atrium budynku domEXPO Opole stanęła 8 metrowa pięknie przyozdobiona choinka, pod którą znalazł się fotel św. Mikołaja specjalnie przygotowany dla odwiedzających nas maluchów. W wyznaczonych terminach będziecie mogli spotkać się z prawdziwym Mikołajem, który już nie może się doczekać, by rozdawać prezenty i pozować z dziećmi do zdjęć pamiątkowych.
8-metrowa choinka i autentyczny fotel Św. Mikołaja – przyjdź, usiądź i poczuj się jak prawdziwy Św. Mikołaj!

Ozdoby świąteczne i pieczenie pierniczków

Jak zrobić je samemu, nauka projektowania, malowania i pakowania prezentów oraz niezwykłe warsztaty tworzenia ozdób świątecznych prowadzone przez pracowników Galerii Twórczych Inspiracji już 14.12.! Zapraszamy wszystkie chętne dzieci na wspólne pieczenie pierniczków świątecznych do Kawiarni i Restauracji Inspiracje. Już 20 grudnia będziecie mogli uczestniczyć ze swoimi pociechami w warsztatach pieczenia i zdobienia pierników.

i Ty zostań Świętym Mikołajem

w domEXPO Opole uruchomiliśmy specjalny punkt, w którym magazynować będziemy dary, które przekażemy potrzebującym w ramach akcji "Świąteczna Paczka".
Liczne konkursy, zabawy i wiele innych atrakcji!

Dodatkowo w każdy weekend moc atrakcji – od pieczenia pierników, szykowania ozdób, świątecznego karaoke, warsztatów teatralnych, aż po kurs tańca przed Sylwestrem! Już w najbliższą niedzielę, 14 grudnia o godzinie 15:00 nastąpi poświęcenie szopki, po której zapraszamy na świąteczny barszcz, opłatek i wspólne kolędowanie.

Więcej szczegółów na temat świątecznych atrakcji w domEXPO można znaleźć na stronie www.domexpo.com oraz na portalu Facebook: www.facebook.com/domexpoopole


..:: artykuł sponsorowany ::..

reklama

Więcej zdjęć

24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest całkowicie zamknięte.