Znajdź wiadomość

Karty w niewyjaśniony sposób zamieniały się miejscami albo znikały, przedmioty pojawiały się nagle dokładnie tam, gdzie chciał iluzjonista. Just Edi przeniósł swoją publiczność w świat magii.

Autor: Greg Kliknięć: 5246 Komentarzy: 16

Iluzja, triki z udziałem widzów i pokazy, które sprawiają, że publiczność przeciera oczy ze zdziwienia. Just Edi, jeden z najsłynniejszych w kraju iluzjonistów, finalista ostatniej edycji Mam Talent po raz pierwszy przyjedzie do Opola. Wielkie show już 4 lutego w domExpo.

Autor: Greg Kliknięć: 5282 Komentarzy: 8

Opolski Klub Bokserski Odra Opole przeniósł się do domExpo, a na początku marca planuje zorganizować pierwsze od lat mistrzostwa Opolszczyzny w boksie.

Autor: Greg Kliknięć: 6902 Komentarzy: 30

Przy domEXPO odbyła się dziś dziewiąta edycja Moto Orkiestry - samochodowej imprezy towarzyszącej finałowi Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Autor: Majlan Kliknięć: 1035 Komentarzy: 2

Występy muzyczne, gra miejska, konkursowa jazda samochodem oraz bieg – to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają na opolan przy okazji XXV Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Co ważne, orkiestrowy klimat będzie można poczuć już dzisiaj, wybierając się na koncert dwóch zespołów reggae.

Autor: Majlan Kliknięć: 7463 Komentarzy: 18

Fundacja Kwitnące Talenty przy współpracy z domEXPO uruchomiła dziś Talentownię - nietypową bawialnię, w której dzieci i młodzież mogą rozwijać swoje szeroko rozumiane zdolności.

Autor: Majlan Kliknięć: 2233 Komentarzy: 1

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra po raz 25. już w przyszłą niedzielę. Jubileuszowy finał w Opolu zapowiada się bardzo interesująco: wśród wolontariuszy pojawi się robot, a na scenie zagrają rockowe i reggae'owe kapele.

Autor: Greg Kliknięć: 8403 Komentarzy: 15

W rozmowie z naszym portalem pięściarze Opolskiego Klubu Bokserskiego Odra Opole podsumowują ostatni rok swoich działań. Dowiemy się także o ich planach na przyszłość.

Autor: Majlan Kliknięć: 4899 Komentarzy: 3

Od piątku do niedzieli w domEXPO trwał III Opolski Festiwal Tańca. Wydarzenie przyciągnęło blisko pół tysiąca miłośników tej formy sztuki.

Autor: Majlan Kliknięć: 1846 Komentarzy: 4

Impreza będzie szóstą rundą Rajdowych Mistrzostw Śląska 2016 (piąta w kolejności po odwołaniu Rajdu Oświęcimskiego). Po zwycięstwie Tomasza Zbroi na Rajdzie Wisły przyznanie tytułu mistrzowskiego pozostaje sprawą otwartą.

Autor: Greg Kliknięć: 1099 Komentarzy: 2

Trwające od piątku w domEXPO V Śląskie Targi Budowlane dobiegają końca. W ostatnim dniu imprezy przyznano Grand Prix V Śląskich Targów Budowlanych i Wyposażenia Wnętrz. Statuetkę zaprojektował i ufundował właściciel marki Glasimo. Zdobyła je firma Perfekt Home z Opola.

Autor: Majlan Kliknięć: 5515 Komentarzy: 8

W domEXPO odbywają się V Śląskie Targi Budowlane. Ponad 60 wystawców kusi odwiedzających swą ofertą. Dużą popularnością cieszą się stoiska firm oferujących usługi związane z klimatyzacją.

Autor: Majlan Kliknięć: 1713 Komentarzy: 7

Kilkadziesiąt stoisk firm z branży budowlanej oraz wyposażenia i wykończenia wnętrz, konkursy z nagrodami, duże upusty - to wszystko czeka na osoby, które odwiedzą rozpoczynające się dziś w domEXPO V Śląskie Targi Budowlane.

Autor: Majlan Kliknięć: 5982 Komentarzy: 16

Śląskie Targi Budowlane rozpoczynają się już dziś i potrwają przez cały weekend. W domEXPO w Opolu producenci materiałów budowlanych, architekci i firmy budowlane będą prezentować swoje usługi i towary.

Autor: Maria Honka Kliknięć: 1125 Komentarzy: 0

Piąta edycja Śląskich Targów Budowlanych rozpocznie się w Opolu już w piątek 21 października i potrwa do niedzieli. Z tej okazji w domEXPO pojawi się kilkadziesiąt stoisk firm z branży budowlanej oraz wyposażenia i wykończenia wnętrz. Na zwiedzających czekać też będą warsztaty, konkursy, specjalnie przygotowana strefa rozrywki dla rodzin oraz promocje na artykuły meblowe - nawet do 50%.

Autor: Greg Kliknięć: 2308 Komentarzy: 4

W piątek i sobotę w domEXPO w Opolu odbywał się Międzynarodowy Turniej Bokserski zorganizowany przez Opolski Klub Bokserski Odra Opole. Nasi zawodnicy – mimo że nie wygrali wszystkich walk – zakończyli turniej z pucharem dla najlepszego klubu, zostawiając w tyle 12 innych zespołów z Polski, Czech i Słowacji.

Autor: Majlan Kliknięć: 3903 Komentarzy: 7

Opolski Klub Bokserski Odra Opole zaprasza wszystkich miłośników sztuk walki na Międzynarodowy Turniej Bokserski, który odbędzie się w najbliższy piątek i sobotę. W domEXPO do ringu wyjdą zawodnicy z Polski, Czech i Słowacji. - Emocji z pewnością nie zabraknie! – zapewniają organizatorzy.

Autor: Majlan Kliknięć: 3593 Komentarzy: 2

Blisko 70 pojazdów wyprodukowanych w latach 1944-1991 zjechało do stolicy naszego regionu na III Opolski Zjazd Pojazdów PRL-u. O godz. 11 załogi wyruszyły spod domEXPO na "Rajd po Opolu śladami PRL-u". Godzinę później pierwsze pojazdy zaczęły docierać do miejsca docelowego - parku na osiedlu Armii Krajowej, gdzie trwa właśnie II Święto Lata.

Autor: Majlan Kliknięć: 6348 Komentarzy: 45

Michał Kempa, Antoni Syrek-Dąbrowski, Maciej Adamczyk, Bartosz Zalewski, Bartosz Walos i Patryk Czebańczuk – te nazwiska znają wszyscy fani polskiego stand-up'u. Wczoraj wyżej wymienieni komicy w ramach Gali Stand-Up Polska rozśmieszali do łez zgromadzonych w domEXPO opolan.

Autor: Majlan Kliknięć: 1536 Komentarzy: 1

Kilkudziesięciu opolan wzięło dziś udział w charytatywnym maratonie Zumby zorganizowanym na rzecz Krzysztofa „Kwacha” Kwaśniewskiego – wieloletniego kibica Odry Opole. Przypomnijmy, w październiku ubiegłego roku u Kwacha zdiagnozowano chłoniaka nieziarniczego – nowotwór układu chłonnego. By zatrzymać rozwój choroby potrzeba kilkuset tysięcy zł na specjalne zastrzyki. W pomoc włączyli się kibice oraz sportowcy zarówno z Polski, jak i Anglii.

Autor: Majlan Kliknięć: 3856 Komentarzy: 12

Już 2 września, na jednej scenie wystąpią najbardziej znani komicy w kraju, należący do formacji Stand-Up Polska. Michał Kempa, Antoni Syrek-Dąbrowski, Maciej Adamczyk, Bartosz Zalewski i Bartosz Walos. Po ogromnych sukcesach w innych miastach, gala pierwszy raz odbędzie się w Opolu.

Autor: Greg Kliknięć: 2916 Komentarzy: 0

Artykuły szkolne zamiast opłaty za bilet wstępu – w ten niecodzienny sposób domEXPO zachęca do wspierania podopiecznych Domu Dziecka w Opolu.

Autor: Majlan Kliknięć: 2106 Komentarzy: 3

„Dzieci - dzieciom" to AKCJA CHARYTATYWNA przygotowana z myślą o wychowankach z Domu Dziecka w Opolu. Wydarzenie organizowane jest na Rollkowisku w domEXPO, przy ul. Kępskiej 8 już w ten piątek - 5 sierpnia od godziny 10:00 do 21:00.

Autor: Greg Kliknięć: 1366 Komentarzy: 0

Dziś w domEXPO podpisano porozumienie o współpracy pomiędzy klubem OKS Odra Opole a Stowarzyszeniem Opolski Klub Bokserski. Zawodnicy obu dyscyplin będą m.in. odbywali wspólne treningi.

Autor: Majlan Kliknięć: 2075 Komentarzy: 7

Chmura tagów