Znajdź wiadomość

Thursday, 12 marca 2017

Ponad 60 wystawców uczestniczyło w tegorocznej edycji targów organizowanych w domEXPO w Opolu. W ciągu trzech dni stoiska poszczególnych firm odwiedziło mnóstwo opolan, którzy chętnie korzystali z porad specjalistów w urządzaniu wnętrz.

Autor: Arleta_K Kliknięć: 4558 Komentarzy: 5

Thursday, 10 marca 2017

W domEXPO ruszyła szósta edycja Śląskich Targów Budowlanych. Przy ulicy Kępskiej w Opolu prezentuje się ponad 60 wystawców zajmujących się budownictwem oraz szeroko rozumianym wykończeniem wnętrz.

Autor: Majlan Kliknięć: 5610 Komentarzy: 75

Thursday, 09 marca 2017

Z Iloną DeCandią-Knapik - architektem wnętrz i właścicielką szkoły projektowania - rozmawialiśmy o rozpoczynających się w piątek Śląskich Targach Budowlanych, rosnącej ilości najemców domEXPO oraz o tym czego można się nauczyć w jej szkole.

Autor: jaceksz Kliknięć: 1718 Komentarzy: 0

Thursday, 06 marca 2017

Śląskie Targi Budowlane po raz szósty odbędą się w domEXPO w Opolu. Na odwiedzających będzie czekać kilkadziesiąt stoisk producentów mebli czy artykułów wykończeniowych i dekoracyjnych, ale nie zabraknie też wiosennych atrakcji - m.in. warsztatów ceramicznych czy florystycznych.

Autor: Greg Kliknięć: 1682 Komentarzy: 0

Thursday, 05 lutego 2017

Karty w niewyjaśniony sposób zamieniały się miejscami albo znikały, przedmioty pojawiały się nagle dokładnie tam, gdzie chciał iluzjonista. Just Edi przeniósł swoją publiczność w świat magii.

Autor: Greg Kliknięć: 5296 Komentarzy: 16

Thursday, 25 stycznia 2017

Iluzja, triki z udziałem widzów i pokazy, które sprawiają, że publiczność przeciera oczy ze zdziwienia. Just Edi, jeden z najsłynniejszych w kraju iluzjonistów, finalista ostatniej edycji Mam Talent po raz pierwszy przyjedzie do Opola. Wielkie show już 4 lutego w domExpo.

Autor: Greg Kliknięć: 5383 Komentarzy: 8

Thursday, 21 stycznia 2017

Opolski Klub Bokserski Odra Opole przeniósł się do domExpo, a na początku marca planuje zorganizować pierwsze od lat mistrzostwa Opolszczyzny w boksie.

Autor: Greg Kliknięć: 7012 Komentarzy: 30

Thursday, 15 stycznia 2017

Przy domEXPO odbyła się dziś dziewiąta edycja Moto Orkiestry - samochodowej imprezy towarzyszącej finałowi Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Autor: Majlan Kliknięć: 1058 Komentarzy: 2

Thursday, 14 stycznia 2017

Występy muzyczne, gra miejska, konkursowa jazda samochodem oraz bieg – to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają na opolan przy okazji XXV Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Co ważne, orkiestrowy klimat będzie można poczuć już dzisiaj, wybierając się na koncert dwóch zespołów reggae.

Autor: Majlan Kliknięć: 7522 Komentarzy: 18

Thursday, 10 stycznia 2017

Fundacja Kwitnące Talenty przy współpracy z domEXPO uruchomiła dziś Talentownię - nietypową bawialnię, w której dzieci i młodzież mogą rozwijać swoje szeroko rozumiane zdolności.

Autor: Majlan Kliknięć: 2392 Komentarzy: 1

Thursday, 04 stycznia 2017

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra po raz 25. już w przyszłą niedzielę. Jubileuszowy finał w Opolu zapowiada się bardzo interesująco: wśród wolontariuszy pojawi się robot, a na scenie zagrają rockowe i reggae'owe kapele.

Autor: Greg Kliknięć: 8476 Komentarzy: 15

Thursday, 18 grudnia 2016

W rozmowie z naszym portalem pięściarze Opolskiego Klubu Bokserskiego Odra Opole podsumowują ostatni rok swoich działań. Dowiemy się także o ich planach na przyszłość.

Autor: Majlan Kliknięć: 4948 Komentarzy: 3

Thursday, 21 listopada 2016

Od piątku do niedzieli w domEXPO trwał III Opolski Festiwal Tańca. Wydarzenie przyciągnęło blisko pół tysiąca miłośników tej formy sztuki.

Autor: Majlan Kliknięć: 1872 Komentarzy: 4

Thursday, 26 października 2016

Impreza będzie szóstą rundą Rajdowych Mistrzostw Śląska 2016 (piąta w kolejności po odwołaniu Rajdu Oświęcimskiego). Po zwycięstwie Tomasza Zbroi na Rajdzie Wisły przyznanie tytułu mistrzowskiego pozostaje sprawą otwartą.

Autor: Greg Kliknięć: 1118 Komentarzy: 2

Thursday, 23 października 2016

Trwające od piątku w domEXPO V Śląskie Targi Budowlane dobiegają końca. W ostatnim dniu imprezy przyznano Grand Prix V Śląskich Targów Budowlanych i Wyposażenia Wnętrz. Statuetkę zaprojektował i ufundował właściciel marki Glasimo. Zdobyła je firma Perfekt Home z Opola.

Autor: Majlan Kliknięć: 5567 Komentarzy: 8

Thursday, 22 października 2016

W domEXPO odbywają się V Śląskie Targi Budowlane. Ponad 60 wystawców kusi odwiedzających swą ofertą. Dużą popularnością cieszą się stoiska firm oferujących usługi związane z klimatyzacją.

Autor: Majlan Kliknięć: 1779 Komentarzy: 7

Thursday, 21 października 2016

Kilkadziesiąt stoisk firm z branży budowlanej oraz wyposażenia i wykończenia wnętrz, konkursy z nagrodami, duże upusty - to wszystko czeka na osoby, które odwiedzą rozpoczynające się dziś w domEXPO V Śląskie Targi Budowlane.

Autor: Majlan Kliknięć: 6081 Komentarzy: 16

Śląskie Targi Budowlane rozpoczynają się już dziś i potrwają przez cały weekend. W domEXPO w Opolu producenci materiałów budowlanych, architekci i firmy budowlane będą prezentować swoje usługi i towary.

Autor: Maria Honka Kliknięć: 1193 Komentarzy: 0

Thursday, 20 października 2016

Piąta edycja Śląskich Targów Budowlanych rozpocznie się w Opolu już w piątek 21 października i potrwa do niedzieli. Z tej okazji w domEXPO pojawi się kilkadziesiąt stoisk firm z branży budowlanej oraz wyposażenia i wykończenia wnętrz. Na zwiedzających czekać też będą warsztaty, konkursy, specjalnie przygotowana strefa rozrywki dla rodzin oraz promocje na artykuły meblowe - nawet do 50%.

Autor: Greg Kliknięć: 2405 Komentarzy: 4

Thursday, 10 września 2016

W piątek i sobotę w domEXPO w Opolu odbywał się Międzynarodowy Turniej Bokserski zorganizowany przez Opolski Klub Bokserski Odra Opole. Nasi zawodnicy – mimo że nie wygrali wszystkich walk – zakończyli turniej z pucharem dla najlepszego klubu, zostawiając w tyle 12 innych zespołów z Polski, Czech i Słowacji.

Autor: Majlan Kliknięć: 3992 Komentarzy: 7

Thursday, 08 września 2016

Opolski Klub Bokserski Odra Opole zaprasza wszystkich miłośników sztuk walki na Międzynarodowy Turniej Bokserski, który odbędzie się w najbliższy piątek i sobotę. W domEXPO do ringu wyjdą zawodnicy z Polski, Czech i Słowacji. - Emocji z pewnością nie zabraknie! – zapewniają organizatorzy.

Autor: Majlan Kliknięć: 3622 Komentarzy: 2

Thursday, 03 września 2016

Blisko 70 pojazdów wyprodukowanych w latach 1944-1991 zjechało do stolicy naszego regionu na III Opolski Zjazd Pojazdów PRL-u. O godz. 11 załogi wyruszyły spod domEXPO na "Rajd po Opolu śladami PRL-u". Godzinę później pierwsze pojazdy zaczęły docierać do miejsca docelowego - parku na osiedlu Armii Krajowej, gdzie trwa właśnie II Święto Lata.

Autor: Majlan Kliknięć: 6381 Komentarzy: 45

Michał Kempa, Antoni Syrek-Dąbrowski, Maciej Adamczyk, Bartosz Zalewski, Bartosz Walos i Patryk Czebańczuk – te nazwiska znają wszyscy fani polskiego stand-up'u. Wczoraj wyżej wymienieni komicy w ramach Gali Stand-Up Polska rozśmieszali do łez zgromadzonych w domEXPO opolan.

Autor: Majlan Kliknięć: 1552 Komentarzy: 1

Thursday, 28 sierpnia 2016

Kilkudziesięciu opolan wzięło dziś udział w charytatywnym maratonie Zumby zorganizowanym na rzecz Krzysztofa „Kwacha” Kwaśniewskiego – wieloletniego kibica Odry Opole. Przypomnijmy, w październiku ubiegłego roku u Kwacha zdiagnozowano chłoniaka nieziarniczego – nowotwór układu chłonnego. By zatrzymać rozwój choroby potrzeba kilkuset tysięcy zł na specjalne zastrzyki. W pomoc włączyli się kibice oraz sportowcy zarówno z Polski, jak i Anglii.

Autor: Majlan Kliknięć: 3897 Komentarzy: 12