• 0
 
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 863
  • Dodano: 2019-11-25 / 10:30
  • Komentarzy: 0

1 liga Futsalu: Berland Komprachcice wygrywa ze Sport Profi Wrocław

 
 
1 liga Futsalu: Berland Komprachcice wygrywa ze Sport Profi Wrocław

(Fot. Dżacheć)

W niedzielę wieczorem w futslaowej 1 lidze drużyna Berlandu Komprachcice pokonała rywali z Profi Sport Wrocław 3:1.


To już druga wygrana z rzędu drużyny z Komprachcic. Zła passa czterech porażek została przerwana podczas meczu wyjazdowego, na którym Berland Komprachcice podjął Buskowiankę Busko Zdrój. Zwycięstwo 3:2 dało piłkarzom nadzieję do dalszej walki w kolejnych spotkaniach.

W niedzielę 24 listopada rywalem Berlandu była drużyna Profi Sport Wrocław, która w tym sezonie nie zdobyła jeszcze punktów i po 9 kolejkach rozgrywek pozostają na ostatnim miejscu w tabeli.

Spokojne nastroje piłkarzy Berlandu zburzył już w drugiej minucie spotkania zawodnik Profi Sport Wrocław Dominik Duda, który po celnym trafieniu w okno bramki ustalił wynik spotkania korzystny dla rywali. Piłkarze Berlandu Komprachcice bezskutecznie walczyli o wyrównanie w drugiej połowie. Doskonałą obroną wykazał się w niedzielnym spotkaniu bramkarz Profi Sport Wrocław - Igor Macedoński, który obronił podczas pierwszej połowy wszystkie strzały Berlandu.

Gospodarze doprowadzili do wyrównania dopiero w 25 minucie spotkania po celnym trafieniu Stefana Karnatowskiego. Niespełna 2 minuty później strzelał Wojciech Krawców, który wyprowadził drużynę na prowadzenie. W 34 minucie wynik na 3:1 dla gospodarzy podwyższył celnym trafieniem Michał Bienias.

Berland Komprachcice po 9 kolejkach zajmuje 6 miejsce w tabeli

reklama

Więcej zdjęć

24opole.pl
24opole.pl

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".