• Autor: Aga_Ko
    • Wyświetleń: 1625
    • Dodano: 2019-11-25 / 10:30

1 liga Futsalu: Berland Komprachcice wygrywa ze Sport Profi Wrocław

W niedzielę wieczorem w futslaowej 1 lidze drużyna Berlandu Komprachcice pokonała rywali z Profi Sport Wrocław 3:1.

To już druga wygrana z rzędu drużyny z Komprachcic. Zła passa czterech porażek została przerwana podczas meczu wyjazdowego, na którym Berland Komprachcice podjął Buskowiankę Busko Zdrój. Zwycięstwo 3:2 dało piłkarzom nadzieję do dalszej walki w kolejnych spotkaniach.

W niedzielę 24 listopada rywalem Berlandu była drużyna Profi Sport Wrocław, która w tym sezonie nie zdobyła jeszcze punktów i po 9 kolejkach rozgrywek pozostają na ostatnim miejscu w tabeli.

Spokojne nastroje piłkarzy Berlandu zburzył już w drugiej minucie spotkania zawodnik Profi Sport Wrocław Dominik Duda, który po celnym trafieniu w okno bramki ustalił wynik spotkania korzystny dla rywali. Piłkarze Berlandu Komprachcice bezskutecznie walczyli o wyrównanie w drugiej połowie. Doskonałą obroną wykazał się w niedzielnym spotkaniu bramkarz Profi Sport Wrocław - Igor Macedoński, który obronił podczas pierwszej połowy wszystkie strzały Berlandu.

Gospodarze doprowadzili do wyrównania dopiero w 25 minucie spotkania po celnym trafieniu Stefana Karnatowskiego. Niespełna 2 minuty później strzelał Wojciech Krawców, który wyprowadził drużynę na prowadzenie. W 34 minucie wynik na 3:1 dla gospodarzy podwyższył celnym trafieniem Michał Bienias.