• 0
  • Wyświetleń: 4151
  • Dodano: 2019-06-21 / 08:50
  • Komentarzy: 0
  • Artykuł sponsorowany

Wielkie widowisko na otwarcie nowego Solaris Center

 
 
Wielkie widowisko na otwarcie nowego Solaris Center

Salony nowych marek, atrakcyjne promocje, a do tego niezwykłe, multimedialne show - to wszystko czeka nas 21 czerwca o 21:00. Po trwającej półtora roku rozbudowie, Solaris Center zaprasza na uroczyste otwarcie obiektu w towarzystwie tańca, muzyki i efektów wizualnych. Tego dnia Słońce wzejdzie o zachodzie, a rabaty sięgną zenitu!


Nadszedł moment, na który wszyscy od dawna czekali. Po półtorarocznych pracach budowlanych i modernizacyjnych wreszcie możecie się cieszyć odnowionym i bardziej funkcjonalnym Solaris Center. Galeria otwiera swoje drzwi dla odwiedzających i to z wielkim rozmachem! Przed nami Wielka Weekendowa Akcja Rabatowa, w dniach 21-22 czerwca. Z tej okazji w piątek 21 czerwca godziny otwarcia centrum zostaną wydłużone do 22:30, abyście wszyscy mogli skorzystać z mega promocji. A to dopiero początek niespodzianek!

Kilkudziesięciu artystów, ponad 200 metrów kwadratowych powierzchni multimedialnej, godziny przygotowań i prób, a efekt - zobaczycie sami, 21 czerwca na Placu Kopernika. Nadchodzi jedyne i niepowtarzalne night show w Opolu! Główny punkt programu - spektakularne widowisko dla szerokiej publiczności, to połączenie muzyki granej na żywo, tańca wykonanego przez zawodowych tancerzy, feerii świateł i multimediów opracowanych przez specjalistów od efektów oraz wokali. Poprzedzi je przemówienie gościa honorowego, prezydenta Miasta Opole - Arkadiusza Wiśniewskiego.

Przedstawienie rozpocznie się o 21:00, jednak bramy otwieramy już od godziny 20:00. Warto przyjść wcześniej, aby zająć jak najlepsze miejsce przy scenie. Będzie na co popatrzeć!

Artykuł sponsorowany

reklama

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".