• 14
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 9093
  • Dodano: 2019-04-19 / 17:10
  • Komentarzy: 1

Nieszczęśliwy wypadek w Kozłowicach. Mężczyzna przygnieciony przez maszynę produkcyjną

 
 
Nieszczęśliwy wypadek w Kozłowicach. Mężczyzna przygnieciony przez maszynę produkcyjną

(Fot. Archiwum)

Do nieszczęśliwego wypadku doszło w jednym z zakładów produkcyjnych w Kozłowicach. Mężczyzna został przygnieciony przez maszynę. Konieczna była interwencja Lotniczego pogotowia Ratunkowego.


Informację o nieszczęśliwym wypadku w firmie produkcyjnej przy ulicy Nowej w Kozłowicach służby ratunkowe odebrały około godziny 11:30. Po przyjeździe na miejsce okazało się, że maszyna produkcyjna przygniotła jednego z pracowników.

Na miejsce zdarzenia niezwłocznie skierowano 7 zastępów straży pożarnej, których zadaniem było zabezpieczenie miejsca zdarzenia, udzielenie poszkodowanemu kwalifikowanej pierwszej pomocy i jego ewakuacja ze strefy zagrożonej.

- Poszkodowany mężczyzna z obrażeniami kończyn dolnych, został przetransportowany do Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Przyczyny zdarzenia ustala Policja oraz Powiatowy Inspektor Pracy - poinformowali pracujący na miejscu strażacy.

Do zdarzenia zadysponowano: OSP Gorzów Śląski, OSP Kozłowice, OSP Jamy, JRG Olesno

reklama

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

2019-04-19 20:49:14 [5.173.66.*] id:1573734  
ALFredo: Napisał postów [1352], status [stały bywalec] Reputacja
Tak to jest... nowoczesne niewolnictwo. Śmieszne firemki niech wyp

Nick:
Treść: