• Autor: Dagmara
    • Wyświetleń: 5973
    • Dodano: 2025-06-01 / 13:22
    • Komentarzy: 0

    Dachowanie samochodu na A4 pod Opolem, kierowca odnaleziony kilometr dalej

    Fot. Osp Prószków

    W niedzielę, 1 czerwca, o godzinie 4:30, służby ratunkowe zostały zadysponowane do zdarzenia drogowego na autostradzie A4 na 241. kilometrze w kierunku Katowic. Na miejscu zastano samochód osobowy po dachowaniu w rowie. Pojazd był pusty, a kierowcy nie było w środku.

    Strażacy z OSP Prószków, JRG Niemodlin oraz inne służby natychmiast rozpoczęli przeszukiwanie terenu w poszukiwaniu kierowcy. W tym czasie Zespół Ratownictwa Medycznego, który zmierzał na miejsce wypadku, natknął się na poszkodowanego kilometr wcześniej, na pasie w kierunku Wrocławia. Poszkodowany został przebadany na miejscu - nie wymagał hospitalizacji.

    Na czas działań ratunkowych zablokowany był pas awaryjny i częściowo prawy pas ruchu.
    reklama

    Wydarzenia pod patronatem portalu

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".