• 13
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 2556
  • Dodano: 2019-02-24 / 08:05
  • Komentarzy: 0

Najlepsi barmani w województwie powalczą o tytuł mistrza

 
 
Najlepsi barmani w województwie powalczą o tytuł mistrza

(Fot. Bartosz Leszczyński)

I Opolski Contest Barmański odbędzie się w poniedziałek o godzinie 18:00. Impreza oprócz zawodów ma także wymiar charytatywny. Pieniądze zebrane podczas event'u organizatorzy przekażą na zakup potrzebnych rzeczy dla zwierząt pod opieką TOZ Opole.


Na pierwsze OCB w Opolu zaproszono najlepszych barmanów z całego województwa. To oni w poniedziałkowy wieczór będą musieli wykazać się szybkością, gustem i precyzją. Skład sędziowski pozostanie dla nich tajemnicą do dnia zawodów.

- To pierwsze takie wydarzenie w naszym regionie, w którym zmagać się będą najlepsi barmani z całego województwa. To konkurs wszechstronnie sprawdzający umiejętności barmańskie. To nie tylko koktajle same w sobie, ale też sztuka podejmowania i zabawiania gości. Ocenie sędziów będzie podlegać prezentacja jak i sam koktajl - mówi Bartosz Leszczyński, organizator zawodów.

Jak podkreśla organizator, barmani będą musieli pokazać coś więcej niż umiejętność idealnego przygotowania drinków. - Na pewno będzie liczyć się również przebojowość, łatwość w nawiązywaniu kontaktu, technika pracy. Sprawdzimy także odporność na stres, która ma w codziennej pracy barmana bardzo duże znaczenie. Poza dobrą zabawą mamy na celu promocję kultury picia alkoholu i koktajli, które nie koniecznie muszą być skierowane tylko dla kobiet - słyszymy.

Cały event jest dostępny dla wszystkich zainteresowanych, a wstęp na niego jest bezpłatny. Na miejscu jednak organizatorzy postanowili wesprzeć Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami z Opola za pomocą zbiórki, która będzie trwała podczas konkursu.

Wydarzenie odbędzie się w Ministerstwie Śledzia i Wódki - Opole, Rynek 32.
Patronat 24opole
reklama

Więcej zdjęć

24opole.pl

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".