• 0
 
  • Autor: Dagmara
  • Wyświetleń: 3761
  • Dodano: 2018-11-25 / 10:35
  • Komentarzy: 2

Ania Deko z Nysy i Natalia Zastępa z Krapkowic wśród czwórki finalistów "The voice of Poland"

 
 
Ania Deko z Nysy i Natalia Zastępa z Krapkowic wśród czwórki finalistów "The voice of Poland"

mat. prasowe

del

del

Trenerzy i telewidzowie wybrali 4 uczestników, którzy za tydzień będą walczyć o najwyższą wygraną w programie "The voice of Poland". Wśród finalistów znalazły się Ania Deko z Nysy i Natalia Zastępa z Krapkowic, a jurorzy nie szczędzili im pochwał.


Na scenie "The Voice'a" zaprezentowało się ośmioro uczestników. Każdy trener oceniał po dwa wykonania swoich podpiecznych. Najpierw zaśpiewali covery, później swoje własne single. Wszyscy uczestnicy czekali na ten moment, by zaprezentować na scenie siebie we własnych kawałkach.

W drużynie Grzegorza Hyżego na pierwszy ogień poszła Ola Tocka. Wokalistka zaprezentowała "Russian Roulette" Rihanny, a następnie swój singiel "Światłocień". Jako druga wystąpiła Ania Deko- 26-latka pochodząca z Nysy, na co dzień mieszkająca we Wrocławiu. Ukończyła Wyższą Szkołę Oficerską Wojsk Lądowych we Wrocławiu, lecz zamiast munduru wybrała muzykę. Na swoim koncie ma nagranie przeboju Stinga "English Man in New York" w duecie z Kamilem Bednarkiem. W ostatnim czasie nagrała swój pierwszy singiel pt. "Zapomnij". Ponad wszystko kochająca śpiew, szuka inspiracji w ambitnej muzyce różnych gatunków, zarówno polskich jak i zagranicznych wykonawców. Ania w półfinałowym odcinku wykonała piosenkę Kasi Kowalskiej "A to co mam", a także swój autorski numer "Stały ląd". Jurorzy nie szczędzili pochwał - To jest tak niezwykły talent. Gratuluję Ci, bo i jeden i drugi występ był boski. - komplementował Michał Szpak. Patrycja Markowska również była pod sporym wrażeniem - Dla mnie trochę takim testem jest śpiewanie po polsku, Ty ten test zdałaś na szóstkę. Masz niepowtarzalną barwę głosu. Jak spoglądam na Grzesia to widzę, jaki jest dumny i jak na Ciebie patrzy. Michał Szpak - Cały czas mu zazdroszczę, że przyszłaś do niego, a nie do mnie.

Starcie między dziewczynami było niezwykle zacięte. - Jak ja się cieszę, że Was widzę w półfinale, zasłużyłyście na to. Ola twój glos potrafi mnie wzruszyć, a ja jak skala jestem. U Ani jest unikatowa barwa, rozpoznawalna po pierwszych dźwiękach. Dzisiejsze występy przechyliły szalę zwycięstwa na stronę osoby, która była pewniejsza siebie, bo walory muzyczne obie pokazałyście na najwyższym poziomie. - podsumował Grzegorz Hyży. Ostatecznie w Finale znalazła się Ania, która na zakończenie zaśpiewała "Chandelier".

W drużynie Michała Szpaka pierwsza na scenie pojawiła się Natalia Zastępa z Krapkowic. Od września rozpoczęła naukę w LO nr. 5 w Opolu. Ukończyła szkołę muzyczną I stopnia w klasie wiolonczeli. Gra również na pianinie. Uczy się śpiewać w Krapkowickim Domu Kultury, w Jazz Centrum w Opolu i w Labolatorium Śpiewu i Mowy we Wrocławiu. Jej inspiracjami są m.in. Celine Dion, Beata Kozidrak, Coldplay i Pink Floyd. Muzyka towarzyszy jej każdego dnia i wiąże z nią swoją przyszłość. Natalia w programie wystąpiła w utworze Natalii Kukulskiej "Dłoń". Zaśpiewała również autorską piosenkę "Za późno". Grzegorz Hyży: Uwielbiam Twoją barwę i głębię Twojego głosu. - Twój glos jest unikatowy to jest pierwsza rzecz, a jeszcze bardziej unikatowe jest w Tobie to, że w tak młodym wieku masz taką dojrzałość emocjonalną w śpiewaniu. Wielkie gratulacje! - pochwalił Piotr Cugowski. Natalia walczyła o udział w finale z Izabelą Szafrańską, ale decyzja publiczności przechyliła szalę na stronę Natalii i to właśnie ona przeszła do finału. Na zakończenie Natalia zaprezentowała się w swoim ulubionym utworze "The Climb" Miley Cyrus.

Szansę na zdobycie tytułu Najlepszego Głosu w Polsce otrzymali:
Maksymilian Kwapień
Ania Deko
Natalia Zastępa
Marcin Sójka

Wielki Finał 9. edycji The Voice of Poland już w kolejną sobotę 1 grudnia. Komu będziecie kibicować?
reklama
.

Więcej zdjęć

24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

2018-11-25 20:53:16 [5.173.32.*] id:1566448  
[moderacja]: Napisał postów [5505], status [VIP] Reputacja
[moderacja]
[-8]

Nick:
Treść:
Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
2018-11-30 20:58:02 [5.173.40.*] id:1566598  
tippmann: Napisał postów [5505], status [VIP] Reputacja
Uje dali -8

Najczęściej czytane

Powiązane materiały

Polub nas!

Chmura tagów

Ogłoszenia