• Autor: Martyna C.
    • Wyświetleń: 2844
    • Dodano: 2018-07-28 / 12:11

Odra Opole pokonuje Sandecję Nowy Sącz 1:0

Odra Opole pokonała Sandecję Nowy Sącz 1:0 w spotkaniu 2 kolejki. Zwycięskiego gola zdobył Mariusz Rybicki.

28 lipca, od godziny 18:00 trwały piłkarskie zmagania. Drużyna Odry Opole, stawiła czoło przeciwnikom z Nowego Sącza - Sadencji. Nasi zawodnicy zagrali u siebie, na stadionie przy ulicy Oleskiej w Opolu.
    Gra w pierwszej połowie była dość zrównoważona, szala zwycięstwa przechyliła się dopiero w 42 minucie, kiedy to Mariusz Rybicki zdobył bramkę na konto Odry celując w "okienko". Okazał się to jedyny trafny strzał w tym spotkaniu. W drugiej połowie Odra nie osiadła na laurach i dalej atakowała bramkę przeciwnika. Wynik jednak nie zmienił się, a na koncie Odry po dwóch kolejkach pozostaje komplet punktów.

Żółte kartki w tym spotkaniu otrzymali zawodnicy:
    Odra: Czyżycki, Mikinic i Niziołek
    Sadencja: Klichowicz, Kozioł, Smoleń, i Szufryn który w 85 minucie otrzymał drugą co w konsekwencji zmusiło go do opuszczenia boiska.

Następny mecz Odra Opole rozegra z drużyną Wigry Suwałki. Spotkanie odbędzie się 03.08.2018r o godzinie 19:00 na stadionie przy Oleskiej w Opolu.

2018-07-29 11:43:53 [188.146.201.*] id:1559890
    neon: Napisał postów [2696], status [Szycha] Reputacja
    Jak mówi przysłowie - Oby nie złego,dobre początki!

2018-07-29 02:42:58 [89.67.142.*] id:1559875