• 0
  • Wyświetleń: 1788
  • Dodano: 2018-05-11 / 09:00
  • Komentarzy: 0
  • Artykuł sponsorowany

Czy hipnoza jest skuteczna?

 
 
Czy hipnoza jest skuteczna?
Hipnoza terapeutyczna niesie ze sobą bardzo szerokie możliwości. Nie jest to jedynie praca z objawami problemów, ale niwelowanie ich przyczyn.

Przy pomocy hipnozy nie chcemy jednak leczyć, prawdopodobnie bardziej tutaj trafnym określeniem byłoby słowo samouzdrawianie. Bo nie tylko chcemy się raz na zawsze pożegnać się z niepożądanym problemem czy stanem, by trwale zniknął ale też chcemy aby w zamian pojawiło się coś dobrego, pozytywnego i odpowiedniego dla nas. Tak więc neutralizując przyczynę problemu dajemy mu odpowiednie bodźce i uruchamiamy naturalny proces samouzdrawiania organizmu. Skuteczność hipnozy terapeutycznej jest przeogromna. Przewagą hipnoterapii nad innymi terapiami jest to, że pracuje ona bezpośrednio z podświadomością, dociera więc do źródła i dlatego jest tak skuteczna, a rezultat jest odczuwalny często od razu! Dzięki hipnozie można dokonać ważnych zmian w sobie, przy czym często wystarczy zaledwie parę sesji.

Zapraszamy na profesjonalne sesje hipnozy. W naszym Centrum Terapii Holistycznych dr Holy przyjmuje profesjonalny i doświadczony hipnoterapeuta Grzegorz Marć.
Przeszedł przez komplementarne szkolenia z zakresu hipnozy i hipnoterapii. Nieustannie zwiększa swoje kompetencje ucząc się tego fachu od najlepszych w Polsce i na świecie specjalistów. Przychodząc do nas na sesje hipnozy masz gwarancję, że zajmie się Tobą osoba profesjonalna.
Przestrzegamy kodeksów etyki największych na świecie organizacji hipnozy:
- National Guild of Hypnotists
- National Board of Hypnosis Education and Certification

Hipnoza z nami będzie całkowicie bezpieczna.
Już od pierwszego kontaktu możesz mieć pewność, że wszystkie przekazane mi informacje są poufne.

Zapraszamy:
Centrum Terapii Holistycznych Dr Holy
Ul. Kołłątaja 10/2
Tel:516550330

Artykuł sponsorowany

reklama

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest całkowicie zamknięte.