• Wyświetleń: 1449
    • Dodano: 2017-12-02 / 21:10

UNI przegrało w Gliwicach

Sobotni mecz w Gliwicach nie będzie należeć do miłych wspomnień dla opolskiej ekipy uniwersyteckiej. Siatkarki UNI przegrały z tamtejszym AZS-em Politechniką Śląską 0:3. Była to kolejna przegrana w wykonaniu I-ligowych zawodniczek z Opola.

Pierwszego seta całkowicie zdominowały miejscowe. Od samego początku było widać, jak ciężką przeprawę będą miały zawodniczki Patryka Fogla tego dnia. Wyjście na prowadzenie oraz praktycznie pełna kontrola nad grą na własnym parkiecie to założenie, które w stu procentach zostało wypełnione przez gospodynie. Wygrane starcie do 9, niestety cieszyło tylko jedną stronę trybun.

W drugiej partii było już lepiej. Opolanki nie dały się tak szybko ponieść emocjom i powalczyły w tej odsłonie. Brak skutecznej gry na siatce oraz błędy własne spowodowały, iż także i ten set należał do gliwiczanek (25:20). Trzeci set to dopełnienie formalności. Bardziej doświadczona drużyna AZS-u potrafiła w odpowiednim momencie przycisnąć pomarańczową armię i skutecznie wyprowadzić z rytmu. Przegrana UNI 16:25 niestety w szybki sposób zakończyła sportowe widowisko w Gliwicach.

Ostatecznie Politechnika Śląska wygrywając 3:0 we własnej hali pozostawia punkty na swoim koncie, a podopieczne Patryka Fogla notują kolejną porażkę w tym sezonie.

2017-12-02 21:41:46 [107.167.109.*] id:1547565
    Bywalec: Napisała postów [863], status [stały bywalec] Reputacja