• Dodano: 2017-12-01 / 12:56
    • Komentarzy: 5

Aspirant z pasją i wynikami w jiu-jitsu

(Fot. KPP Prudnik)

Aspirant Krzysztof Babisz z Komendy Powiatowej Policji w Prudniku zdobył srebrny medal podczas międzynarodowych mistrzostw w brazylijskim jiu - jitsu w Krapkowicach. Policjant od 6 lat trenuje sztuki walki i samoobrony. Funkcjonariusz na swoim koncie ma wiele sukcesów między innymi złoty medal Pucharu Polski.

Pod koniec października w Krapkowicach odbyły się VI Międzynarodowe Mistrzostwa Submission Fighting w brazylijskim Jiu-jitsu w formule "no-gi". W turnieju wystartowało blisko 100 zawodników. W gronie startujących znalazł się aspirant Krzysztof Babisz - na co dzień przewodnik psa służbowego z Komendy Powiatowej Policji w Prudniku.

Funkcjonariusz startował w kategorii wagowej do 87,9 kilograma. Policjant reprezentujący barwy klubu SAINTS GOLD TEAM zajął w zawodach II miejsce w swojej kategorii, natomiast w kategorii OPEN (bez podziału na pasy i wagę) uplasował się na III miejscu.

Policjant od 6 lat trenuje sztuki walki i samoobrony. Od 4 lata trenuje brazylijskie jiu-jitsu i występuje w zawodach. Pomimo tak krótkiego czasu, funkcjonariusz ma już na swoim koncie wiele sukcesów między innymi: srebrny i brązowy medal Międzynarodowych Mistrzostwach Submission Fihting NO-GI w Krapkowicach, srebrny medal V Mistrzostw Polski Jiu-Jitsu w Luboniu oraz złoty medal Pucharu Polski w Luboniu.

Aktualnie policjant przygotowuje się do startu w I Mistrzostwach Służb Mundurowych w Sportach Walki we Wrocławiu, które odbędą się początkiem grudnia. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

2017-12-02 06:36:15 [207.244.89.*] id:1547536
    Drifter001: Napisał postów [444], status [maniak] Reputacja
    Gratuluję Krzysztof.Świetny wynik! :-) Mega! Bardzo lubię trenować BJJ, choć nie mam Medali.Myślę jednak, że gdybym miał Katanę albo Glocka 19 to na 99% nie wygrałbyś ze mną na Macie ;-)

2017-12-01 16:54:57 [188.117.151.*] id:1547510
    Batman123456789: Napisała postów [113], status [ ! Troll ! ]