• Wyświetleń: 1512
    • Dodano: 2017-11-11 / 23:52

UNI Opole przegrało kolejny mecz

(Fot. Gristi)

Sobotnie popołudnie zdecydowanie nie należało do siatkarek uniwersyteckiej drużyny. UNI przed własna publicznością zostało zdominowane przez Wisłę Warszawa 3:0. To kolejna przegrana podopiecznych Patryka Fogla w tym sezonie.

Mecz od początku nie układał się dla gospodyń. Słaba dyspozycja w dzisiejszym spotkaniu ukazywała się w wielu błędach, które popełniały opolanki na własne życzenie. Ciężki przeciwnik - Wisła Warszawa, to czołowa ekipa I ligi kobiet. Nic dziwnego, iż mało doświadczone opolanki na zapleczu Plusligi mogły mieć problem z tak mocnym przeciwnikiem. Pierwszego seta opolanki przegrały do 15.

W drugim było już troszkę lepiej. Większa wola walki, minimalnie lepsza gra Uni w porównaniu do premierowej odsłony, lecz znów górą były rywalki ( 19:25 ). Trzeci, ostatni, set to kompletna dominacja ekipy z Warszawy. Opolanki nie potrafiły zachować zimnej krwi i często popełniały błędy. Brak skuteczności w ataku i słaby występ tego dnia całej ekipy pozwoliły na łatwy wynik w końcowej części spotkania ( 7:25 ).

Tym sposobem Wisła Warszawa wygrała z UNI Opole 3:0 i w dość łatwy sposób zgarniają ze sobą pełną pulę oczek za to widowisko.

2017-11-13 08:06:51 [91.231.92.*] id:1546330
    Bywalec: Napisała postów [863], status [stały bywalec] Reputacja
    szkoda, że na tylu fotografów, którzy robili zdjęcia pokazujecie jedną fotkę i to w dodatku ze starego spotkania