• 0
 
  • Autor: Arleta_K
  • Wyświetleń: 2831
  • Dodano: 2017-05-25 / 09:39
  • Komentarzy: 0

Opolscy bokserzy powalczą z Czechami

 
 
Opolscy bokserzy powalczą z Czechami

(fot.www.facebook.com/okbboks )

Już 3 czerwca w domExpo w Opolu odbędzie się Międzynarodowy Mecz Bokserski Polska vs Czechy. Zawodnicy Opolskiego Klubu Bokserskiego Odra Opole zmierzą się z najmocniejszymi zawodnikami z czeskiego okręgu ostrawskiego.

Szykuje się około 12 pojedynków zawodników w różnych kategoriach wiekowych począwszy od juniorów, aż po wagę ciężką. Wszystkie pojedynki będą rozgrywane w systemie trzy rundowym (młodsi 2 min. każda z rund, starsi 3 min.).

- Okręg ostrawski jest najmocniejszym okręgiem w Czechach. To są naprawdę mocne kluby i mocni zawodnicy. Myślę, że warto przyjść i zobaczyć jakie postępy zrobili nasi zawodnicy - zachęca Radek Chojnowski, trener Opolskiego Klubu Bokserskiego Odra Opole.

Wśród naszych reprezentantów zobaczymy m. in. Kacpra Radwańskiego, Michała Olesiuka, Łukasza Piskowskiego czy Ewelinę Bejcar. Kadrę opolskich pięściarzy mają zasilić również zawodnicy z Brzegu i Nysy.

Walki rozpoczną się o godzinie 13.00. Wstęp jest bezpłatny. Podczas meczu kibicom rozdawane będą upominki, w tym karnety do klubu i inne gadżety.
Patronat 24opole
reklama
.
reklama

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".