• Dodano: 2016-08-15 / 10:07
    • Komentarzy: 3

Piłkarskie potyczki na piachu - dołącz do turnieju Beach Soccera.

(Materiały organizatora)

Rozgrzany piach, rywalizacja i niesamowite emocje – 20 sierpnia na boisku opolskiego Centrum Sportu wystartuje Turniej Beach Soccera. Organizatorem imprezy jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Opolu.

W zawodach docelowo uczestniczyć będzie 10 drużyn, podzielonych na dwie grupy. Każda ekipa może liczyć maksymalnie 10 zawodników. Na placu gry wystąpi 4 piłkarzy w polu i bramkarz. W turnieju może zagrać każdy, kto ukończył 18 lat. Czas gry: 2x5 min i minuta przerwy między połowami.

Zapisu do turnieju należy dokonać mailowo na adres L.wielichowski@mosir.opole.pl, w treści podając nazwę drużyny oraz numer kontaktowy kapitana drużyny.

Start rozgrywek o godzinie 10.00, o 9.45 nastąpi losowanie grup.

Patronat 24opole

2016-08-15 12:16:51 [83.30.10.*] id:1470020
    east: Napisał postów [653], status [rozpisany/na] Reputacja
    Taką ładną, piaszczystą i nową plażę zrobili nad Odrą, więc dlaczego tam nie zorganizowali tego turnieju?