• Komentarzy: 7

Opolski "Pech" wytańczył Puchar Świata i podwójne Mistrzostwo Europy

Tancerki "Pecha" z Pucharem Świata.

Mistrzowie Europy. (Fot. archiwum zespołu)

Formacja juniorów opolskiego zespołu tanecznego "Pech" zdobyła Puchar Świata w kategorii Disco Dance. Opolanie zdobyli też dwa tytuły Mistrza Europy.

Opolscy tancerze byli bezkonkurencyjni na mistrzostwach, rozgrywanych w miniony weekend w Szczecinie.

Formacja juniorów zdobyła Puchar Świata w kategorii Disco Dance. To nie koniec sukcesów opolskiego "Pechu".

Na rozgrywanych równocześnie Mistrzostwach Europy Street Dance Show tytuły mistrzowskie zdobyła najmłodsza grupa "Pechu" do lat 7 z choreografią "Przygoda na łące" oraz najstarsi tancerze z grupy D2 z choreografią "Lunapark".

- Tym samym z Mistrzostw przywozimy Puchar Świata oraz dwa tytuły Mistrza Europy. Takiego sukcesu w historii naszego zespołu jeszcze nie było - cieszy się Katarzyna Bryłka, choreografka i trenerka tancerzy.

Duety Street Dance Show w finale wywalczyły piąte miejsca: Katarzyna Atlas - Natalia Osen w kategorii do 11 lat oraz Zuzanna Kociubińska - Natalia Kostrzewska w kategorii 12-15 lat. Katarzyna Atlas uzyskała też piątą lokatę wśród najlepszych solistek Europy.

2015-06-24 21:29:20 [83.22.138.*] id:1356957
    becia777: Napisała postów [35], status [rozkręca się] Reputacja