• Autor: Greg
    • Wyświetleń: 22508
    • Dodano: 2012-03-26 / 12:34
    • Komentarzy: 180

    Nastolatka siedziała na parapecie wieżowca. Pomógł mediator

    Nastolatka siedziała na parapecie wieżowca. Pomógł mediator
    Nastolatka siedziała na parapecie wieżowca. Pomógł mediator

    (Fot: Seeb)

    Nastolatka siedziała na parapecie wieżowca. Pomógł mediator

    16-latka usiadła w otwartym oknie klatki schodowej na wysokości czwartego piętra i nie chciała zejść. Strażacy zabezpieczyli teren wokół bloku, a do akcji wkroczył policyjny mediator.

    Zgłoszenie o dziewczynie, siedzącej w oknie bloku przy ul. Wrocławskiej dotarło do ratowników w niedzielę około godziny 20:00. Na miejscu pojawiła się policja oraz trzy zastępy strażaków.

    Zobacz takze Nie żyje kierowca, który doprowadził do tragedii, w której śmierć ponieśli ojciec i syn

    - Rozstawiono jeden skokochron czyli specjalną poduszkę, mającą chronić przed obrażeniami, mogącymi powstać po upadku z wysokości. Drugi skokochron dla lepszego zabezpieczenia miejsca akcji ściągnęliśmy z jednostki w Brzegu - informuje mł. bryg. Leszek Koksanowicz, rzecznik Komendy Miejskiej Państwowej straży Pożarnej w Opolu.

    Rozmowę z nastolatką podjął policyjny mediator. Po ponad dwóch godzinach udało mu się skłonić dziewczynę do zejścia z parapetu. Nie wiadomo, co było powodem takiego zachowania dziewczyny.
    reklama

    Więcej zdjęć

    Nastolatka siedziała na parapecie wieżowca. Pomógł mediator
    Nastolatka siedziała na parapecie wieżowca. Pomógł mediator

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2012-03-27 22:30:24 [93.181.160.*] id:800941  
    berserker6: Napisał postów [344], status [pismak] Reputacja
    Gówniara powinna zaplacic za akcje a zreszta mogla skoczyc !!!!!

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [6]
    2012-03-29 21:16:11 [159.205.168.*] id:802594  
    gregorio_88: Napisał postów [2520], status [Szycha] Reputacja
    @berserker6: Dokładnie. Takich to mi nie szkoda.
    2012-03-29 21:28:04 [194.29.180.*] id:802600  
    anio74: Napisała postów [15795], status [VIP] Reputacja
    berserker, a może ty idź skocz, spróbuj a a zobaczysz czy fajnie.
    2012-03-29 21:30:01 [159.205.168.*] id:802604  
    gregorio_88: Napisał postów [2520], status [Szycha] Reputacja
    @anio74: Ale to nie jest powód żeby targać się na życie.
    2012-03-29 21:31:17 [194.29.180.*] id:802606  
    anio74: Napisała postów [15795], status [VIP] Reputacja
    Ale co nie jest powodem?, bo ja nie wiem dlaczego tak postąpiła.
    2012-03-29 21:32:47 [194.29.180.*] id:802610  
    anio74: Napisała postów [15795], status [VIP] Reputacja
    Piszesz,że takich ludzi Ci nie szkoda, a za chwilę dodajesz komentarz, że powodów może być wiele...owszem może być o wiele więcej niż Ci się wydaje. I dlatego nie nam osądzać co zrobiła nie znając powodu.
    2012-03-29 21:34:54 [159.205.168.*] id:802614  
    gregorio_88: Napisał postów [2520], status [Szycha] Reputacja
    No tak, ale to niej powód żeby od razu ''sznura a na góra''.
    2012-03-26 13:13:32 [178.37.152.*] id:799641  
    Wredotka: Napisała postów [45], status [rozkręca się] Reputacja
    Kolejna wariatka ;p;p;p

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2012-03-29 21:33:07 [159.205.168.*] id:802612  
    gregorio_88: Napisał postów [2520], status [Szycha] Reputacja
    Wariatka to jest Kruella Demon pędząca w swoim samochodzie bez dachu i ten jej wiatr we włosach, Boskie :D
    2012-03-29 21:28:18 [159.205.168.*] id:802601  
    gregorio_88: Napisał postów [2520], status [Szycha] Reputacja
    Powód? Powodów może być mnóstwo: Problemy rodzinne, alkoholizm ojca, prostytucja matki, nie zdanie egzaminu, zdradzający chłopak, brak kasy tzw.: ''puste kabzy'' i wiele innych.

    Nick:
    Treść:
    2012-03-27 20:46:58 [31.63.134.*] id:800887  
    deni: Napisał postów [1], status [żółtodziób] Reputacja
    Gówno wiecie na ten temat ! Dziewczyna z pewnością miałam poważne problemy ,zresztą z tego co wiem już nie pierwszy raz chciała skoczyć. Irytują mnie wypowiedzi "gówniara" itp. ,bo każdy ma w życiu taki moment ,że odechciewa mu się żyć i pewnie ta dziewczyna miała taki moment teraz.

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [2]
    2012-03-29 21:15:25 [159.205.168.*] id:802592  
    gregorio_88: Napisał postów [2520], status [Szycha] Reputacja
    Człowiek ze zdrowym umysłem nigdy by nie myślał o samobójstwie a jak mam ''taki moment'' to nie targam się na własne życie. Życie jest zbyt piękne, żeby tak młodo umierać, a mamy je tylko jedne.
    2012-03-29 21:27:06 [194.29.180.*] id:802599  
    anio74: Napisała postów [15795], status [VIP] Reputacja
    Ale nie jesteś Nią i nie wiesz dlaczego to zrobiła, więc po co osądzać...
    2012-03-26 22:56:27 [83.22.15.*] id:800228  
    lokomotywa: Napisał postów [741], status [rozpisany/na] Reputacja
    wyslijmy smsa o treści "pomagam"

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2012-03-29 21:23:52 [159.205.168.*] id:802598  
    gregorio_88: Napisał postów [2520], status [Szycha] Reputacja
    Dobre :D Ale szkoda kasy na takich.
    2012-03-27 00:45:24 [88.64.52.*] id:800313  
    M1974P: Napisał postów [14334], status [VIP] Reputacja
    ciekawe co brała .

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2012-03-29 21:22:47 [159.205.168.*] id:802597  
    gregorio_88: Napisał postów [2520], status [Szycha] Reputacja
    Nawąchała się Acetylenu i świruje.
    2012-03-26 13:53:51 [93.181.160.*] id:799657  
    Rolik: Napisał postów [8282], status [VIP] Reputacja
    Ja to bym skoczył na taki skokochron.

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2012-03-29 21:11:08 [159.205.168.*] id:802591  
    gregorio_88: Napisał postów [2520], status [Szycha] Reputacja
    @Rolik: Ja też. ;)
    2012-03-28 11:13:44 [164.127.140.*] id:801133  
    agusia15: Napisała postów [86], status [rozkręcił się] Reputacja
    rodzina zawsze była ona sama unikała kontaktu z nimi. uciekała z domu do chłopaka który jest starszy od miej i to sporo rozmowa z nią na ten temat nic nie dała,a już raz skoczyła z trzeciego piętra. obiecała że już nigdy tego nie zrobi. w dniu kiedy to miało się stać zapytała się czy może iść do koleżanki pozwolono jej a trzy godz później była policja, w domu nie jest bita, w szkole ma koleżanki dobrze się uczy ma dobry kontakt z rodzeństwem ale na to wychodzi że jej mało Wypowiedz jej starszej siostry

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [10]
    2012-03-28 11:16:35 [83.7.123.*] id:801136  
    drań73: Napisała postów [-4294949855], status [ ! Dobijcie mnie ! ]
    agata była dumna ze swej wrażliwości i bogatej wyobraźni, dopiero lekarz poinformował ja że to schizofrenia
    2012-03-28 11:17:37 [83.7.123.*] id:801138  
    drań73: Napisała postów [-4294949855], status [ ! Dobijcie mnie ! ]
    chyba tą ściezka rodzina powinna podążać a nie nawarstwiać i spietrzać nieporozumienia i problemy
    2012-03-28 11:19:51 [92.24.195.*] id:801140  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Draniu nie rob tu z psychologa ;)
    2012-03-28 11:21:05 [213.17.151.*] id:801141  
    Stefan: Napisał postów [26996], status [VIP] Reputacja
    A ja bym się dokładniej rodzince przyglądnął. Nie sądzę, aby się małolacie aż tak bardzo w dupie poprzewracało. Wypowiedzi siostry również bym brał z duuuuuużym dystansem
    2012-03-28 11:21:47 [83.7.123.*] id:801142  
    drań73: Napisała postów [-4294949855], status [ ! Dobijcie mnie ! ]
    jasne... lepiej zaśpiewać że sztuka latania najpiekniejszą z tych sztuk....i że tak każdy by chciał
    2012-03-28 11:23:01 [178.37.10.*] id:801143  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    ....najtrudniejsza ze sztuk ;)
    2012-03-28 11:23:54 [83.7.123.*] id:801145  
    drań73: Napisała postów [-4294949855], status [ ! Dobijcie mnie ! ]
    hahahaha- mam na winylu i tutaj zacina się płyta wiec... :):) pewnie masz racje
    2012-03-28 11:25:02 [178.37.10.*] id:801148  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    to jeden z moich ulubionych zespołów..... więc mam :P Prosisz mnie znowu, który to już twój list? By ci odpisać, jeśli tylko bym mógł Jakie postępy poczyniłem na dziś W sztuce latania, najtrudniejszej ze sztuk Co rano windą wjeżdżam prawie na dach Jest tu w osiedlu taki najwyższy blok Codziennie myślę, patrząc z niego na świat Co będzie, kiedy wreszcie zrobię ten krok
    2012-03-28 11:26:13 [83.7.123.*] id:801150  
    drań73: Napisała postów [-4294949855], status [ ! Dobijcie mnie ! ]
    ja wole fabryke małp... fabryka psów rezerwat dzikich stworzeń
    2012-03-28 11:29:31 [178.37.10.*] id:801154  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    a ja: Marchewkowe Pole rośnie wokół mnie, w marchewkowym polu jak warzywo tkwie.... ;)
    2012-03-26 13:56:12 [93.181.160.*] id:799659  
    KOPYCIARZ: Napisał postów [514], status [starszy pismak] Reputacja
    nacpana gowniara! powinni zrobic narkotest i rodzicow obciazyc za ta cala akcje!

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [12]
    2012-03-26 14:02:23 [80.50.134.*] id:799663  
    mstomatolog: Napisał postów [26], status [rozkręca się] Reputacja
    Kolego nie rozpędzaj się tak..skąd ta pewność że naćpana ? ..To iż Ty ćpasz nie oznacza ,że wszyscy wkoło robią tak samo pomyśl dwa razy zanim się udzielisz.
    2012-03-26 21:18:22 [93.181.160.*] id:800102  
    KOPYCIARZ: Napisał postów [514], status [starszy pismak] Reputacja
    pewnie nie wiesz jak teraz mlodzi sie zachowuja nacodzien i co robia gdy rodzice nie widza, wiec sie nie udzielaj kolego sam! pozdro!
    2012-03-26 21:20:10 [93.181.160.*] id:800104  
    Rolik: Napisał postów [8282], status [VIP] Reputacja
    oj się robiło tyle głupot że strach opowiadać.
    2012-03-26 21:20:53 [178.36.234.*] id:800106  
    katrina: Napisała postów [22220], status [VIP] Reputacja
    KOPYCIARZ: to prawda młodzi robią co im się rzewnie podoba....
    2012-03-27 01:16:54 [89.74.109.*] id:800340  
    1a2b3c: Napisał postów [156], status [wyjadacz] Reputacja
    Uwielbiam to rzucanie wszystkich do jednego worka.
    2012-03-27 01:18:51 [78.147.50.*] id:800342  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Ale nie wszystkich trzeba wrzucac do jednego wora.
    2012-03-27 07:56:17 [83.18.31.*] id:800372  
    coolerr: Napisał postów [12933], status [VIP] Reputacja
    RZEWNIE??No to nawet zamykanie oczu nie pomogło..popraw się katrina..ale co się ubawiłem Twoim wpisem..
    2012-03-27 12:45:56 [77.254.28.*] id:800540  
    katrina: Napisała postów [22220], status [VIP] Reputacja
    coolerr: cieszy mnie,że udało mi się Ciebie rozbawić jak przypuszczam nikt i nic nie będzie w stanie popsuć ci dzisiejszego dnia...:D:D:D....obiecuję Ci więcej takich.:DDDD
    2012-03-27 12:47:01 [77.254.28.*] id:800541  
    katrina: Napisała postów [22220], status [VIP] Reputacja
    coolerr:..I jak też przypuszczam nigdy w pośpiechu nie robisz błędów....:DDDDDD
    2012-03-27 18:24:54 [83.18.31.*] id:800732  
    coolerr: Napisał postów [12933], status [VIP] Reputacja
    Hmm,raczej nie robię,a takich to na 100%..
    2012-03-27 18:48:29 [77.254.21.*] id:800753  
    katrina: Napisała postów [22220], status [VIP] Reputacja
    Nie omieszkam Ci przy najbliższej okazji wytknąć takich na 100%.......:D:DDDDD
    2012-03-28 09:19:24 [83.18.31.*] id:801080  
    coolerr: Napisał postów [12933], status [VIP] Reputacja
    Dzięki,będę dozgonnie wdzięczny..
    2012-03-26 22:23:00 [178.37.10.*] id:800194  
    Dobry Czlowiek: Napisał postów [216], status [starszy wyjadacz] Reputacja
    na ch*j to gówno ratować? jak chce to niech skacze, jej sprawa jeśli nie szanuje życia. oczywiście wszytskie koszty z naszych podatków ;)
    [-3]

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [5]
    2012-03-27 00:05:00 [164.126.45.*] id:800277  
    eeelllooo: Napisał postów [106], status [ ! Troll ! ]
    ty jestes zwykly cwe el nie czlowiek
    2012-03-27 00:19:09 [194.29.180.*] id:800282  
    anio74: Napisała postów [15795], status [VIP] Reputacja
    Może kiedyś twoje dziecko będzie tak sobie siedziało...zobaczysz co wtedy poczujesz jak od kogoś swoje słowa usłyszysz, "dobry człowieku".
    2012-03-27 00:22:24 [78.147.50.*] id:800285  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Wydaje mi sie, ze kolega nigdy nie bedzie miec dzieci ;(
    2012-03-27 00:24:04 [194.29.180.*] id:800288  
    anio74: Napisała postów [15795], status [VIP] Reputacja
    Oby, oby, bo na co komu taki rodzic?...
    2012-03-27 12:13:04 [77.254.15.*] id:800529  
    gorg: Napisała postów [356], status [pismak] Reputacja
    kolejny idiota,gdzie was sieją?
    2012-03-27 10:40:36 [178.252.29.*] id:800494  
    Burnejka: Napisał postów [32], status [nowy] Reputacja
    mieszkam blok za i widzialem ja :D nawet dopingowalem zeby skakala :P Hejaaaa!!

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [2]
    2012-03-27 10:43:51 [194.29.180.*] id:800497  
    anio74: Napisała postów [15795], status [VIP] Reputacja
    To trzeba było jej pokazać jak to się robi.
    2012-03-27 12:11:27 [77.254.15.*] id:800528  
    gorg: Napisała postów [356], status [pismak] Reputacja
    idiota!!!
    2012-03-27 11:45:25 [94.42.104.*] id:800517  
    Colets: Napisał postów [99], status [młodszy wyjadacz] Reputacja
    dziecko tak chciało zawołać o pomoc... szkoda że niektórzy nie pomyślą za nim napiszą że przetrzepać gówniarę... i że rodzice rozpuszczają. A może jest z patologi? szkoda dziecka... Teraz pewnie trafi pod opiekę specjalistów, albo na oddział psychiatryczny...

    Nick:
    Treść:
    2012-03-27 01:43:57 [86.46.87.*] id:800351  
    Lukasz_Opole: Napisał postów [273], status [maniak] Reputacja
    Może chciała znaleźć się na 24opole :P

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2012-03-27 10:55:04 [83.27.73.*] id:800502  
    kikunia: Napisała postów [459], status [starszy pismak] Reputacja
    no to dopieła swego:)
    2012-03-26 13:25:33 [83.27.47.*] id:799646  
    hans 77: Napisała postów [1893], status [Szycha] Reputacja
    kolejna smarkula ....

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [6]
    2012-03-27 04:24:04 [87.206.197.*] id:800357  
    Shyderca: Napisał postów [878], status [rozpisany/na] Reputacja
    Lepiej być 16 letnim smarkaczem niż 35 letnim prykiem ;)
    2012-03-27 10:21:57 [83.4.86.*] id:800488  
    hans 77: Napisała postów [1893], status [Szycha] Reputacja
    też będzież prykiem...
    2012-03-27 10:24:57 [84.194.98.*] id:800489  
    Boerin: Napisał postów [18662], status [VIP] Reputacja
    Pewne starym do tego ;P
    2012-03-27 10:40:09 [78.149.23.*] id:800493  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    O ile juz nim nie jest ;p
    2012-03-27 10:43:19 [84.194.98.*] id:800496  
    Boerin: Napisał postów [18662], status [VIP] Reputacja
    Witaj Krolowo ;))
    2012-03-27 10:46:35 [84.194.98.*] id:800498  
    Boerin: Napisał postów [18662], status [VIP] Reputacja
    Ola, czekam w livingu hihihi
    2012-03-26 21:44:18 [91.94.253.*] id:800136  
    amanda20opole: Napisała postów [15], status [nowy] Reputacja
    noo kurcze tak naprawde nikt niewie co było powodem jej zachowania a co niektórzy to w jasnowidza sie bawią...moze ma problemy w domu w szkole moze ktos ja dreczy jest naprawde tego sporo a biciem tu nic sie nie załatwi bo moze byc gorzej

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [6]
    2012-03-26 21:54:19 [79.229.100.*] id:800157  
    hubert1860: Napisał postów [2323], status [Szycha] Reputacja
    Z problemem można pójść do mamy, przyjaciela, księdza, psychologa itd, itp, a nie siadać na parapecie okna na 4 piętrze i dawać do zrozumienia innym jaki ten świat jest dla mnie niedobry. Myślę że rodzice wytłumaczyli jej to....ręcznie.
    2012-03-26 21:55:20 [93.181.160.*] id:800160  
    Rolik: Napisał postów [8282], status [VIP] Reputacja
    mój przyjaciel był zawsze przy mnie zawsze z nim rozmawiałem.
    2012-03-26 22:01:44 [178.36.234.*] id:800170  
    katrina: Napisała postów [22220], status [VIP] Reputacja
    amanda: to nie powód do włażenia na parapet o takiej godzinie....
    2012-03-27 09:31:26 [91.94.178.*] id:800456  
    amanda20opole: Napisała postów [15], status [nowy] Reputacja
    hubert1860..moze nie ma przyjaciół moze nie jest otwarta na rozmowy a tak naprawde to nie wiadomo jakie ma kontakty z rodzicami moze sie z nimi nie dogaduje
    2012-03-27 10:00:13 [213.77.108.*] id:800479  
    memory5: Napisał postów [510], status [rozpisany/na] Reputacja
    jedyny logiczny wpis w tej sprawie masz rację ale kto w tych czasach myśli o problemach innych ???
    2012-03-27 10:12:52 [83.5.118.*] id:800485  
    Mort: Napisał postów [1158], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    Dziewczyna ma 16 lat i bigos w głowie,hubert naprawdę myślisz że poszła by z tym do specjalisty,od tego są rodzice ale oczywiście pewnie nie widzieli problemu,patologia współuzależnienia alkohol to nie rzadko spotykane rzeczy.Jedno jest pewne nie umiejętnie wychowane dziecko któremu nie zapewnia się podstaw a przede wszystkim poczucia bezpieczeństwa szuka go gdzieś indziej nie zawsze znajduje.Wtedy ucieka się w alkohol dragi itp ale nie zmienia to faktu że jest to spowodowane zaniedbaniem rodziców i tak ukarał bym ich za akcje finansowo żeby wzięli się za dzieciaka PS to nie tylko w biednych rodzinach ma miejsce często u lekarzy itp
    2012-03-26 20:16:15 [82.82.169.*] id:799989  
    czort: Napisał postów [7997], status [VIP] Reputacja
    zadobrze młodzieży..

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [2]
    2012-03-27 04:23:05 [87.206.197.*] id:800356  
    Shyderca: Napisał postów [878], status [rozpisany/na] Reputacja
    Gówno wiesz, czy jej dobrze, czy źle. Jakby było dobrze, to by tam nie wlazła. Używaj mózgu
    2012-03-27 07:52:02 [83.18.31.*] id:800371  
    coolerr: Napisał postów [12933], status [VIP] Reputacja
    Tia,Ty używasz,co widać w Twych wpisach..
    2012-03-27 07:04:16 [89.144.192.*] id:800365  
    pablodiablo: Napisał postów [414], status [pismak] Reputacja
    Zamknąć okno bo przeciąg!

    Nick:
    Treść:
    2012-03-26 17:22:27 [83.30.229.*] id:799801  
    nika: Napisała postów [22946], status [VIP] Reputacja
    Luiza ?

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2012-03-27 04:24:16 [87.206.197.*] id:800358  
    [moderacja]: Napisał postów [878], status [rozpisany/na] Reputacja
    [moderacja]
    [-5]
    2012-03-26 15:20:26 [178.36.234.*] id:799693  
    katrina: Napisała postów [22220], status [VIP] Reputacja
    No przecież dupsko bym jej strzepała.....:D

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [39]
    2012-03-26 15:21:45 [178.37.38.*] id:799695  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    pewnie nie tylko Ty.... :):)
    2012-03-26 15:23:31 [194.29.180.*] id:799700  
    anio74: Napisała postów [15795], status [VIP] Reputacja
    A ja przytuliła bardzo mocna gdyby w końcu zeszła. Czy myślisz, że przetrzepanie dupska coś pomoże?!?!?! Szczerze wątpię.
    2012-03-26 15:23:59 [194.29.180.*] id:799702  
    anio74: Napisała postów [15795], status [VIP] Reputacja
    Oczywiście, gdyby była moim dzieckiem.
    2012-03-26 15:24:42 [77.223.234.*] id:799705  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    może rodzice nie chcieli jej kupić nowych spodni i tak się wkurzyła:D
    2012-03-26 15:29:12 [178.36.234.*] id:799715  
    katrina: Napisała postów [22220], status [VIP] Reputacja
    anio: pewnie bym tego nie zrobiła,ale jak można tak rodziców szantażować emocjonalnie.....
    2012-03-26 15:30:09 [178.36.234.*] id:799716  
    katrina: Napisała postów [22220], status [VIP] Reputacja
    chyba powinnam się cieszyć ,ze mam syna.....nigdy mi kłopotów nie sprawiał...:)
    2012-03-26 15:30:38 [178.36.234.*] id:799718  
    katrina: Napisała postów [22220], status [VIP] Reputacja
    Demotywator: albo na buty dać...:D
    2012-03-26 15:54:32 [90.156.124.*] id:799757  
    aniuska: Napisała postów [21279], status [VIP] Reputacja
    heheh kati strach się bać :P
    2012-03-26 15:55:44 [77.223.234.*] id:799760  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    już wiem to gosia kefir...rodzice jej zablokowali dostęp do forum 24op:/
    2012-03-26 17:03:33 [178.36.234.*] id:799792  
    katrina: Napisała postów [22220], status [VIP] Reputacja
    hehhhh.....wzięła ich szantażem....:P
    2012-03-26 17:39:11 [90.156.124.*] id:799805  
    aniuska: Napisała postów [21279], status [VIP] Reputacja
    nie no ale wy wredni jesteście :PPP
    2012-03-26 17:40:22 [178.36.234.*] id:799808  
    katrina: Napisała postów [22220], status [VIP] Reputacja
    aniuska; nic a nic...:P:P
    2012-03-26 18:18:43 [188.47.96.*] id:799856  
    mateo9494: Napisał postów [799], status [stały bywalec] Reputacja
    Hejo słodka ;) a no widocznie można ;)
    2012-03-26 19:19:25 [79.225.219.*] id:799919  
    hubert1860: Napisał postów [2323], status [Szycha] Reputacja
    Skutki bezstresowego wychowywania dzieci.....
    2012-03-26 20:26:42 [178.36.234.*] id:800020  
    katrina: Napisała postów [22220], status [VIP] Reputacja
    mateo: hej słodziaku...:):))
    2012-03-26 20:28:30 [90.156.124.*] id:800027  
    aniuska: Napisała postów [21279], status [VIP] Reputacja
    hej gołąbki :)))
    2012-03-26 20:35:48 [178.36.234.*] id:800036  
    katrina: Napisała postów [22220], status [VIP] Reputacja
    aniuska: jakoś się te gołąbki zlecieć nie mogą...:D
    2012-03-26 20:37:01 [90.156.124.*] id:800038  
    aniuska: Napisała postów [21279], status [VIP] Reputacja
    no ja własnie nie wiem jak to jest...ostatnio mówiłam mu że na jajka ma siadać, bo na kati ma czekać i znowu uciekł, nie tak być nie może :PPP
    2012-03-26 20:38:47 [178.36.234.*] id:800045  
    katrina: Napisała postów [22220], status [VIP] Reputacja
    hmmm.....z jajkami to on cały czas lata..:P:P
    2012-03-26 20:41:55 [90.156.124.*] id:800050  
    aniuska: Napisała postów [21279], status [VIP] Reputacja
    no w łasnie lata, a na tyłku nie usiądzie :P
    2012-03-26 20:52:58 [83.4.28.*] id:800066  
    kikunia: Napisała postów [459], status [starszy pismak] Reputacja
    katrina-masz rację i to na kwaśne jabłko
    2012-03-26 20:58:08 [93.181.160.*] id:800071  
    Rolik: Napisał postów [8282], status [VIP] Reputacja
    kati ciebie po tyłku też bym klepał.
    2012-03-26 21:22:15 [178.36.234.*] id:800109  
    katrina: Napisała postów [22220], status [VIP] Reputacja
    Rolik: mnie nie trzeba po tyłku klepać głupot nie robię...:P:P
    2012-03-26 21:23:01 [178.36.234.*] id:800110  
    katrina: Napisała postów [22220], status [VIP] Reputacja
    Grzeczna jestem jak by co....:D
    2012-03-26 21:23:04 [93.181.160.*] id:800111  
    Rolik: Napisał postów [8282], status [VIP] Reputacja
    ale ja lubię klepać:)
    2012-03-26 21:24:09 [178.36.234.*] id:800113  
    katrina: Napisała postów [22220], status [VIP] Reputacja
    No to musisz poszukać do klepania....:D:D
    2012-03-26 21:24:29 [178.36.234.*] id:800115  
    katrina: Napisała postów [22220], status [VIP] Reputacja
    Coś, czegoś,kogoś...:P:P
    2012-03-26 21:25:21 [93.181.160.*] id:800116  
    Rolik: Napisał postów [8282], status [VIP] Reputacja
    to ty nie chętna??
    2012-03-26 21:26:14 [178.36.234.*] id:800118  
    katrina: Napisała postów [22220], status [VIP] Reputacja
    Mnie ma kto klepać jak już....:D
    2012-03-26 21:28:27 [93.181.160.*] id:800119  
    Rolik: Napisał postów [8282], status [VIP] Reputacja
    jak cię tylko klepie to w porządku.
    2012-03-26 21:29:39 [178.36.234.*] id:800121  
    katrina: Napisała postów [22220], status [VIP] Reputacja
    Rolik: a to już moja sprawa co jeszcze robi...:P:P
    2012-03-26 21:32:17 [93.181.160.*] id:800123  
    Rolik: Napisał postów [8282], status [VIP] Reputacja
    bym coś pomietolił.
    2012-03-26 21:34:48 [178.36.234.*] id:800126  
    katrina: Napisała postów [22220], status [VIP] Reputacja
    Proponuję złapać za coś co najbliżej...hehhhhh
    2012-03-26 21:37:02 [93.181.160.*] id:800129  
    Rolik: Napisał postów [8282], status [VIP] Reputacja
    No wiesz ty co, z punktu religijnego to jest grzech ale kto na to patrzy w tych czasach, trzeba korzystać puki można.
    2012-03-26 21:40:40 [178.36.234.*] id:800133  
    katrina: Napisała postów [22220], status [VIP] Reputacja
    No widzisz Rolik....to ja Ci życzę miłego miętolenia...:D:P
    2012-03-26 21:44:24 [93.181.160.*] id:800137  
    Rolik: Napisał postów [8282], status [VIP] Reputacja
    jakoś nie za bardzo mi się chce samemu tak mientolić.
    2012-03-26 21:49:28 [83.30.231.*] id:800145  
    farmer: Napisał postów [507], status [rozpisany/na] Reputacja
    popieram.
    2012-03-26 21:50:17 [178.36.234.*] id:800149  
    katrina: Napisała postów [22220], status [VIP] Reputacja
    No to ja Ci już nic na to nie poradzę....
    2012-03-27 00:50:48 [78.147.50.*] id:800320  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Demooo to nie byla kefirowka bo ma dostep do neta ;0)
    2012-03-27 00:27:54 [78.31.142.*] id:800296  
    syfon: Napisał postów [390], status [pismak] Reputacja
    "...i w dupach się poprzewracało"

    Nick:
    Treść:
    2012-03-26 22:07:38 [89.68.5.*] id:800177  
    schabowy: Napisał postów [51], status [rozkręca się] Reputacja
    moze padła graja w Tibie ale LOLA :D

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2012-03-26 22:10:00 [93.181.160.*] id:800178  
    Rolik: Napisał postów [8282], status [VIP] Reputacja
    w tamagotchi padła bateria albo wycierała się ręcznikiem brata i myślała że zaszła w ciążę.
    2012-03-26 19:15:36 [93.181.154.*] id:799907  
    non: Napisał postów [451], status [starszy pismak] Reputacja
    Może ma depresję, czyli jest chora psychicznie. Wtedy jestem w stanie zrozumieć takie posunięcie, gdyż jest to niekontrolowane i nieświadome. Przebadać ją!

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [26]
    2012-03-26 19:16:50 [78.147.50.*] id:799912  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Mysle, ze czas bysmy sie wszyscy przebadali ;D
    2012-03-26 19:18:31 [93.181.154.*] id:799916  
    non: Napisał postów [451], status [starszy pismak] Reputacja
    Osoby z tego forum z pewnością, tak ;D
    2012-03-26 19:20:35 [78.147.50.*] id:799922  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Ja moge wszystkich przebadac ;p
    2012-03-26 19:21:29 [194.29.180.*] id:799924  
    anio74: Napisała postów [15795], status [VIP] Reputacja
    A jaki przedział wiekowy Cię interesuje Olenka?
    2012-03-26 19:21:54 [83.4.89.*] id:799925  
    hans 77: Napisała postów [1893], status [Szycha] Reputacja
    jestem chętny olenka
    2012-03-26 19:24:10 [78.147.50.*] id:799930  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    34-40 lat ;)
    2012-03-26 19:24:24 [93.181.154.*] id:799931  
    non: Napisał postów [451], status [starszy pismak] Reputacja
    Lubię kobiety po 30-stce ;D
    2012-03-26 19:27:29 [93.181.154.*] id:799935  
    non: Napisał postów [451], status [starszy pismak] Reputacja
    Eee... to się nie kwalifikuję. Poszukam sobie innej terapeutki ;D
    2012-03-26 19:27:49 [194.29.180.*] id:799936  
    anio74: Napisała postów [15795], status [VIP] Reputacja
    No, całkiem rozsądny ten przedział;)
    2012-03-26 21:38:23 [178.36.234.*] id:800130  
    katrina: Napisała postów [22220], status [VIP] Reputacja
    To będzie zbiorowe badanie??..:D:P
    2012-03-26 21:39:22 [178.36.234.*] id:800131  
    katrina: Napisała postów [22220], status [VIP] Reputacja
    No widzisz .....wiec życzę miłego miętolenia Rolik...:P:P
    2012-03-26 21:39:59 [178.36.234.*] id:800132  
    katrina: Napisała postów [22220], status [VIP] Reputacja
    Sorki nie tutaj :((
    2012-03-26 21:44:16 [78.147.50.*] id:800135  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    To bedzie zbiorowe badanie lecz kazdy bedzie badany indywidualnie :P
    2012-03-26 21:45:47 [93.181.160.*] id:800139  
    Rolik: Napisał postów [8282], status [VIP] Reputacja
    Olka to ja cię zbadam rozbieraj się do naga zbadam ci wzrok.
    2012-03-26 21:48:59 [78.147.50.*] id:800144  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Rolik tym razem to ja bede badac ;P
    2012-03-26 21:49:35 [178.36.234.*] id:800147  
    katrina: Napisała postów [22220], status [VIP] Reputacja
    hehhhh.....Jaki chętny się znalazł...
    2012-03-26 21:53:54 [93.181.160.*] id:800156  
    Rolik: Napisał postów [8282], status [VIP] Reputacja
    Jak linijką to ja się nie rozbiorę.
    2012-03-26 21:55:18 [78.147.50.*] id:800159  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Teraz sa juz nowsze sposoby :) Elektroniczne metrowki :P
    2012-03-26 21:55:29 [77.223.234.*] id:800161  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    rolik a co ty się tak linijki boisz?:D
    2012-03-26 21:55:48 [93.181.160.*] id:800162  
    Rolik: Napisał postów [8282], status [VIP] Reputacja
    to tym bardziej.
    2012-03-26 21:57:31 [93.181.160.*] id:800163  
    Rolik: Napisał postów [8282], status [VIP] Reputacja
    żeby jej nie brakło, heh:)
    2012-03-26 21:58:42 [78.147.50.*] id:800165  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    To takie delikatne gili-gili bedzie nie dygaj ;p
    2012-03-26 22:00:34 [178.36.234.*] id:800167  
    katrina: Napisała postów [22220], status [VIP] Reputacja
    ola: Rolik lubi poklepać...:D
    2012-03-26 22:01:00 [93.181.160.*] id:800168  
    Rolik: Napisał postów [8282], status [VIP] Reputacja
    jak ja cie zaraz pogilgam to się ze śmiechu zlejesz.
    2012-03-26 22:03:10 [178.36.234.*] id:800173  
    katrina: Napisała postów [22220], status [VIP] Reputacja
    dobra bawcie się lecę do pracy....narka!!
    2012-03-26 22:04:33 [93.181.160.*] id:800175  
    Rolik: Napisał postów [8282], status [VIP] Reputacja
    to miłej pracy:)
    2012-03-26 20:56:57 [83.4.28.*] id:800070  
    kikunia: Napisała postów [459], status [starszy pismak] Reputacja
    czyżby chciała zwrócić na siebie uwagę?-kiepski sposób gówniara zasrana jakby chciała skoczyć to by skoczyła a nie ściagnęła policję,straż i siedziała na parapecie jak gołąb-rodzice powinni ją zaprowadzić do psychologa lub psychiatry!

    Nick:
    Treść:
    2012-03-26 19:43:56 [84.10.0.*] id:799957  
    andrzelika: Napisała postów [329], status [pismak] Reputacja
    Gdzie byli jej rodzice?

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2012-03-26 20:25:27 [178.36.234.*] id:800014  
    katrina: Napisała postów [22220], status [VIP] Reputacja
    Oglądali telewizję...:D
    2012-03-26 20:08:57 [178.37.154.*] id:799975  
    Barto: Napisał postów [799], status [stały bywalec] Reputacja
    zawód miłosny ? skacząc z takiej wysokości to najprawdopodobniej ciężkie obrażenia i kalectwo ...

    Nick:
    Treść:
    2012-03-26 19:31:05 [83.30.174.*] id:799940  
    Juljan: Napisał postów [15743], status [VIP] Reputacja
    Smarkula pewnie nieszczęśliwie się zakochała i dostała kosza, albo coś gorszego:(

    Nick:
    Treść:
    2012-03-26 13:24:38 [46.205.92.*] id:799645  
    maluszek88: Napisała postów [1414], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    po przewracało się im w głowach , za akcje kosztami obciążyć rodzicow i od razu naucza małolatę jak się powinna zachowywać w swoim wieku

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [3]
    2012-03-26 13:26:44 [83.27.47.*] id:799647  
    hans 77: Napisała postów [1893], status [Szycha] Reputacja
    ciekawe ile ta akcja kosztowała...
    2012-03-26 14:04:05 [46.205.92.*] id:799665  
    maluszek88: Napisała postów [1414], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    na pewno nie mało ;)
    2012-03-26 19:22:11 [79.225.219.*] id:799928  
    hubert1860: Napisał postów [2323], status [Szycha] Reputacja
    Na pewno starzy odmówili kupna i-Pod-a...;p
    2012-03-26 19:19:13 [87.207.255.*] id:799917  
    szczota: Napisał postów [21], status [nowy] Reputacja
    Porządny wpier*** i się gówniara oduczy.

    Nick:
    Treść:
    2012-03-26 19:16:04 [87.207.238.*] id:799908  
    iceee: Napisał postów [296], status [maniak] Reputacja
    no masakra teraz za kare to bym kazała ulice zamiatac i odpracowywać koszty związane z "akcją" tylu ludzi zaangarzowała gówniara

    Nick:
    Treść:
    2012-03-26 17:59:37 [46.112.37.*] id:799833  
    kasa12: Napisał postów [866], status [stały bywalec] Reputacja
    królowa zasrana

    Nick:
    Treść:
    2012-03-26 15:08:33 [178.37.157.*] id:799688  
    Creepero: Napisał postów [1], status [żółtodziób] Reputacja
    wczoraj czekalismy wlasnie od 20 godziny do godziny 22 : 30 i nic z tego nie skoczyla ;/ nawet miala doping ze strony cyganów ! :D

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2012-03-26 17:21:32 [217.197.76.*] id:799800  
    fuksik: Napisał postów [999], status [stały bywalec] Reputacja
    hie hie hie
    2012-03-26 15:32:05 [78.147.50.*] id:799721  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Jedno jest pewne, ze dziewczyna ma problemy i trzeba jej pomóc lub wiecznie byla niewidzialna i chciala by w koncu ja zobaczono. Jest mloda osoba i trzeba jej poswiecic wiecej czasu. Moze boryka sie z problemami o ktorych nie ma z kim porozmawiac. Rodzice zabiegani w pogoni za lepszym jutrem poświećcie czasem wiecej czasu swym dzieciom. Niech wasz kontakt z nimi nie konczy sie na pytaniu czy odrobiłes/as lekcje, posprzatałes/as w pokoju. Podejdzcie jako przyjaciel do dziecka, a nie jako rodzic.

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [4]
    2012-03-26 15:32:40 [77.223.234.*] id:799722  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    a może to zawód miłosny...kto wie...
    2012-03-26 15:34:34 [78.147.50.*] id:799729  
    olenka4u: Napisała postów [43339], status [VIP] Reputacja
    Byc moze, jest w wieku gdzie zaczynaja sie szkolne romanse ;p
    2012-03-26 15:39:51 [77.223.234.*] id:799738  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    pamiętam w jej wieku uczyłem koleżanki jak się całować z języczkiem:D
    2012-03-26 17:02:42 [178.36.234.*] id:799791  
    katrina: Napisała postów [22220], status [VIP] Reputacja
    Ooooo.....jaki dobry kolega był z tego Demotywatora ....:D
    2012-03-26 16:20:12 [83.22.224.*] id:799770  
    max: Napisał postów [226], status [maniak] Reputacja
    ja bym dał skoczyć, bynajmniej sama sobie by krzywdę zrobiła nikomu innemu

    Nick:
    Treść:
    2012-03-26 15:40:14 [81.210.63.*] id:799739  
    Janosik: Napisał postów [7959], status [VIP] Reputacja
    boma nad wage.hehehehe

    Nick:
    Treść:
    2012-03-26 15:38:27 [90.156.124.*] id:799736  
    aniuska: Napisała postów [21279], status [VIP] Reputacja
    łooo matko...o włos od tragedii, ta próba jest na pewno wołaniem o pomoc!

    Nick:
    Treść:
    2012-03-26 15:30:25 [46.169.228.*] id:799717  
    chuck24: Napisał postów [40], status [rozkręca się] Reputacja
    Dzieciakowi się może zabawy zachciało,albo rodziców postraszyć chciała. Taka myśli,że jak postraszy w taki sposób to jej rodzinka będzie pokłony bić ...

    Nick:
    Treść:
    2012-03-26 13:58:47 [77.254.19.*] id:799660  
    gorg: Napisała postów [356], status [pismak] Reputacja
    szkoda dziewczyny,taka młoda a już ma problemy.trzymaj się mała,nie warto dla nikogo i niczego w twoim wieku umierać.mam nadzieję że rodzina jej teraz pomoże!!

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2012-03-26 15:25:06 [194.29.180.*] id:799706  
    anio74: Napisała postów [15795], status [VIP] Reputacja
    Popieram @Gorg!!!
    2012-03-26 14:07:24 [83.4.102.*] id:799669  
    Dzte: Napisał postów [511], status [starszy pismak] Reputacja
    A na h. ratować taką ?? głupia niech skacze

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [2]
    2012-03-26 14:14:37 [91.233.74.*] id:799671  
    xsewisx: Napisał postów [331], status [pismak] Reputacja
    też tak sądzę! jeśli ktoś chce rzeczywiście popełnić samobójstwo to idzie w szary kąt, tam gdzie żaden go nie widzi i to robi to, a nie na osiedlu, otwiera okno a ludzie litują się nad nią!!!
    2012-03-26 15:24:28 [194.29.180.*] id:799704  
    anio74: Napisała postów [15795], status [VIP] Reputacja
    Pewnie inaczej byś spiewał, gdyby to Twoje dziecko tam siedziało.
    2012-03-26 15:19:40 [178.36.234.*] id:799692  
    katrina: Napisała postów [22220], status [VIP] Reputacja
    Kolejna małoletnia z bardzo wielkim problemem na pewno rodzice źle się do niej odnoszą.....dzieciaki mają teraz za dobrze i w głowach im się przewraca to teraz po murach, parapetach,balkonach łażą jak rozpuszczone pająki.....strach pomyśleć co jeszcze....

    Nick:
    Treść:
    2012-03-26 14:05:26 [93.181.160.*] id:799667  
    Rolik: Napisał postów [8282], status [VIP] Reputacja
    A ile gapiów się tam kreci i czekali aż skoczy a ona zeszła po schodach.

    Nick:
    Treść:
    2012-03-26 13:59:17 [91.233.74.*] id:799661  
    xsewisx: Napisał postów [331], status [pismak] Reputacja
    ja bym tą małolatę obciążyłam kosztami... za pewnie uważa już się za "dorosłą" kobietę!

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2012-03-26 14:02:10 [178.37.38.*] id:799662  
    hahahaha: Napisał postów [22268], status [VIP] Reputacja
    to na drugi raz się już nie rozmyśli.....
    2012-03-26 13:40:08 [213.17.151.*] id:799654  
    Stefan: Napisał postów [26996], status [VIP] Reputacja
    To efekt ostatnio coraz częstszych padów GG :D

    Nick:
    Treść:
    2012-03-26 13:22:04 [87.206.93.*] id:799644  
    jureczek111: Napisał postów [487], status [starszy pismak] Reputacja
    za dobrze młodzież dzisiaj ma

    Nick:
    Treść:
    2012-03-26 13:13:59 [80.50.134.*] id:799642  
    mstomatolog: Napisał postów [26], status [rozkręca się] Reputacja
    Lać i patrzeć czy równo puchnie ,teraz właśnie rodzice tak bezstresowo wychowują swoje pociechy i dzieje się to co się dzieje.

    Nick:
    Treść: