• Autor: Greg
    • Wyświetleń: 5557
    • Dodano: 2012-01-09 / 12:20
    • Komentarzy: 30

    Nietrzeźwi kędzierzynianie kradli, bili i uciekali policji

    Nietrzeźwi kędzierzynianie kradli, bili i uciekali policji
    Nietrzeźwi kędzierzynianie kradli, bili i uciekali policji

    (Fot. KPP Kędzierzyn-Koźle)

    1,5 promila alkoholu mieli w wydychanym powietrzu dwaj mieszkańcy Kędzierzyna-Koźla, których zatrzymano w nocy z soboty na niedzielę. Obaj są podejrzani o popełnienie szeregu wykroczeń i przestępstw, za które grozi im do 12 lat więzienia.

    Po godzinie 4 w nocy do policjantów, patrolujących Osiedle Piastów podszedł zakrwawiony mężczyzna, który zgłosił rozbój. Według jego zeznań, został napadnięty przez dwóch młodych mężczyzn, którzy bili go po twarzy, a gdy upadł zaczęli kopać po całym ciele. Potem zabrali mu portfel, w którym były dokumenty oraz 50 złotych.

    Zobacz takze Śmiertelne potrącenie na torach w Przyworach. Występują utrudnienia w ruchu pociągów

    Gdy opisał policjantom napastników, okazało się, że odpowiadający rysopisom mężczyźni chwilę wcześniej zostali zauważeni przez patrol, jednak na widok radiowozu uciekli.

    Poszukiwanie sprawców trwało kilka minut - okazało się, że mężczyźni ukryli się w piwnicy bloku, gdzie zostali zatrzymani. Jak ustalono, kilka godzin wcześniej Ci sami mężczyźni ukradli ze stacji benzynowej piwo. - 32-letni pokrzywdzony został zabrany do szpitala, a zatrzymani mężczyźni - 22 i 23-latek zostali przesłuchani. Za dokonanie rozboju grozi im do 12 lat więzienia - informuje podkom. Hubert Adamek, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu.
    reklama

    Więcej zdjęć

    Nietrzeźwi kędzierzynianie kradli, bili i uciekali policji

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2012-01-10 14:43:02 [87.207.236.*] id:746669  
    7lary7: Napisał postów [102], status [młodszy wyjadacz] Reputacja
    no to się chłopaki dorobili! po 25zł na głowe.wyjdą z pudła będą ustawieni do końca życia.ha ha

    Nick:
    Treść:
    2012-01-10 11:39:33 [89.68.2.*] id:746576  
    ełstachy: Napisał postów [1554], status [Szycha] Reputacja
    nooo i prawidłowo... nich siedzą PATAFIANY za swoją głupotę, a rodzice ich niech płacą poszkodowanemu odszkodowanie... to nauczy młodych rozumu, a rodziców wychowania!!!

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2012-01-10 11:41:35 [89.68.2.*] id:746577  
    ełstachy: Napisał postów [1554], status [Szycha] Reputacja
    ps. jak traficie do pudła z GRACJANEM to jako iż lubujecie się w tzw. SOLO 5 na 1. będziecie zgrana ekipa, która będzie na posyłki chłopaków pod celą...
    2012-01-10 09:03:34 [87.180.219.*] id:746501  
    hensie: Napisał postów [1135], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    Dumbo stal sie przestepcom! katastrofa jak to powiem moim dzieciom!!??:DDD

    Nick:
    Treść:
    2012-01-10 08:58:02 [82.145.211.*] id:746500  
    atylaa: Napisał postów [99], status [młodszy wyjadacz] Reputacja
    Gdybym miał takie wielkie uszy też chodziłbym wkur...:-) haha

    Nick:
    Treść:
    2012-01-09 16:15:02 [93.181.149.*] id:746245  
    aniuska: Napisała postów [21279], status [VIP] Reputacja
    a to ci łobuzy! porządne manto spuścić i po krzyku

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2012-01-10 08:56:46 [82.145.211.*] id:746499  
    atylaa: Napisał postów [99], status [młodszy wyjadacz] Reputacja
    Gdybym miał takie uszy też chodziłbym wkur...:-)haha
    2012-01-09 17:26:06 [93.181.160.*] id:746251  
    rolandgif: Napisał postów [4045], status [VIP] Reputacja
    Dlaczego na mnie nikt nie napada chętnie bym kogoś pobił.

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [9]
    2012-01-09 17:41:37 [188.33.74.*] id:746258  
    eeelllooo: Napisał postów [106], status [ ! Troll ! ]
    to podaj adres chetnie wpirdole komus
    2012-01-09 17:49:24 [178.252.29.*] id:746261  
    TUBYLEC: Napisał postów [3598], status [VIP] Reputacja
    w internecie każdy silny , jak cię szczęka świerzbi to trenuj ksw
    [1]
    2012-01-09 18:25:59 [93.181.160.*] id:746282  
    rolandgif: Napisał postów [4045], status [VIP] Reputacja
    tu nie chodzi żeby komuś naklepać, tylko w samoobronie.
    2012-01-09 18:37:15 [31.175.110.*] id:746290  
    romi: Napisał postów [-4294964274], status [ ! Dobijcie mnie ! ]
    eeelllooo: podaje ci adres ul Korfantego 2. czekam na Ciebie:))
    2012-01-09 18:38:59 [31.175.110.*] id:746292  
    romi: Napisał postów [-4294964274], status [ ! Dobijcie mnie ! ]
    oczywiści w Opolu
    2012-01-09 18:39:15 [80.48.34.*] id:746293  
    astra: Napisał postów [12380], status [VIP] Reputacja
    Panowie przestancie , bardzo was prosze :)
    2012-01-09 18:56:26 [93.181.160.*] id:746322  
    rolandgif: Napisał postów [4045], status [VIP] Reputacja
    To się nie doczekasz bo dzisiaj się nigdzie nie wybieram.
    2012-01-09 20:16:16 [87.206.21.*] id:746380  
    Colets: Napisał postów [99], status [młodszy wyjadacz] Reputacja
    to sobie znajdź kolegę do bicia a nie takie pier... jak Ci brakuję adrenaliny to se zagraj na kurniku...
    2012-01-09 22:43:50 [83.4.225.*] id:746455  
    Tadeo: Napisał postów [95], status [młodszy wyjadacz] Reputacja
    romi to Ty jesteś tą panią z recepcji w KWP?
    2012-01-09 20:47:59 [81.31.214.*] id:746396  
    rafal8: Napisał postów [1721], status [Szycha] Reputacja
    Za dokonanie rozboju grozi im do 12 lat więzienia - informuje podkom. Hubert Adamek, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu.....a po przesłuchaniu zostali zwolnieni do domu...

    Nick:
    Treść:
    2012-01-09 20:17:39 [87.206.21.*] id:746382  
    Colets: Napisał postów [99], status [młodszy wyjadacz] Reputacja
    nie dość że kradną to jeszcze biją, ale spoko w pierdlu panienki z nich zrobią to się sk... nauczą....

    Nick:
    Treść:
    2012-01-09 12:59:59 [194.29.180.*] id:746162  
    anio74: Napisała postów [15795], status [VIP] Reputacja
    No chłopaki, skończyło się rumakowanie!!! I bardzo Wam tak dobrze!!!

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [4]
    2012-01-09 15:02:29 [93.181.149.*] id:746202  
    siostra_brygida: Napisała postów [48303], status [VIP] Reputacja
    oj, oj anio....a gdzie Twoje chrześcijańskie miłosierdzie? ;)
    2012-01-09 15:09:26 [77.223.234.*] id:746207  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    w pierdlu dostaną nowe ksywy Lili i Róża;)
    2012-01-09 15:10:11 [93.181.149.*] id:746209  
    siostra_brygida: Napisała postów [48303], status [VIP] Reputacja
    :DDDDDDDDDDDDDDDD
    2012-01-09 18:23:03 [194.29.180.*] id:746277  
    anio74: Napisała postów [15795], status [VIP] Reputacja
    Przecież nie będę trwoniła mojego miłościerdzia na złodziejstwo;) Wzkorzystam do bardziej szczytnych celów:D
    2012-01-09 18:10:54 [83.30.132.*] id:746265  
    Juljan: Napisał postów [15743], status [VIP] Reputacja
    I przez te 12 lat co dzień powinni dostawać baty mokrym ręcznikiem po całym ciele

    Nick:
    Treść:
    2012-01-09 14:00:19 [83.4.225.*] id:746170  
    Tadeo: Napisał postów [95], status [młodszy wyjadacz] Reputacja
    Ciekawe jakie teraz dostaną policjanci zarzuty, bo w K-K to już tradycja. Sąd bandziorów wypuści, a policjantów skaże za byle co.

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2012-01-09 15:09:27 [93.181.149.*] id:746208  
    siostra_brygida: Napisała postów [48303], status [VIP] Reputacja
    OKazuje sie ,że nawet we własnej piwnicy nie jesteś bezpieczny- wpadną tacy i niewinnego człowieka zwiną bo ktos tam po ryju niby oberwał. Mam nadzieję, że pały nie poszły w ruch, bo cóż te dzieci sa winne? Znając nasze prawo mam nadzieje, że wszystko szybko sie wyjaśni....ziomki na wolność a policjantów pod sąd! :PPPP
    2012-01-09 15:00:56 [93.181.149.*] id:746200  
    siostra_brygida: Napisała postów [48303], status [VIP] Reputacja
    Kędzierzyńska patologia...chłopaczków wypuścić, a policjantów "prześwietlić" czy aby wszystko z prawem było :PPP

    Nick:
    Treść:
    2012-01-09 14:27:21 [83.7.245.*] id:746188  
    Gaz: Napisał postów [6321], status [VIP] Reputacja
    Przypalić i stopy na polecenie Sądu.

    Nick:
    Treść:
    2012-01-09 14:00:02 [46.134.100.*] id:746169  
    StachU80: Napisał postów [44], status [nowy] Reputacja
    A teraz debili będziemy utrzymywać ;/

    Nick:
    Treść: