• Autor: Greg
    • Wyświetleń: 2636
    • Dodano: 2011-09-15 / 11:27
    • Komentarzy: 6

    15 zespołów wystąpiło w cyklu "Opole Akustycznie"

    15 zespołów wystąpiło w cyklu "Opole Akustycznie"

    (Fot. organizatora)

    Przez całe lato w czwartki i soboty opolski rynek rozbrzmiewał dźwiękami - czasem łagodną muzyką do słów poezji, czasem mocniejszym rockowym czy folkowym uderzeniem. Dziś ostatni koncert z cyklu "Opole Akustycznie", ale organizatorzy już myślą o przyszłorocznych wakacjach.

    Zobacz takze KAS Podrobione ubrania, torebki i perfumy warte ponad 750 tys. zł. Akcja skarbówki na targowiskach

    Koncerty, których można było za darmo wysłuchać na rynku, cieszyły się wśród Opolan i turystów dużym zainteresowaniem. - Niektóre koncerty biły rekordy frekwencji - zwłaszcza, gdy na scenie pojawiali się artyści śpiewający szanty. Wtedy nie tylko ogródki były pełne, ale także przejścia między stolikami i teren dookoła sceny - mówi Anna Hulok ze stowarzyszenia Suterena, organizującego cykl letnich koncertów. Nawet podczas opadów deszczu, wykonawców nie opuszczali najwierniejsi fani ich twórczości.

    Zobacz takze Chwila nieuwagi czy zasłabnięcie? Auto zakończyło jazdę na ogrodzeniu

    Większość kosztów związanych z organizacją imprez pokryto ze środków Urzędu Miasta, który w konkursie przyznał stowarzyszeniu budżet na projekt "Opole Akustycznie". Pozostałe finanse pochodziły od sponsorów - opolskich firm. Teraz przed organizatorami rozliczenie tegorocznej imprezy, a potem? - Pomysł się sprawdził, mieszkańcom się podoba, dlatego w przyszłym roku również chcielibyśmy go zrealizować - dodaje Hulok.

    Dziś ostatni koncert - na scenie wystąpi duet "Duo Sax & Guitar", który tworzą Mietek Grubiak (saksofon) i Waldek Orłowski (gitara). W ich wykonaniu usłyszymy przede wszystkim covery światowych przebojów, ale także własne kompozycje. Początek o godzinie 19:00 na terenie ogródka letniego John Bull Pub.
    reklama

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2011-09-15 18:09:21 [87.204.110.*] id:673299  
    cigon: Napisał postów [147], status [wyjadacz] Reputacja
    o cho cho :) Musimy od razu chamsko odpowiedzieć :) i tak jak myślałem !Pozdrawiam matołów co nie mają co robić .... tylko "byle by obrazić" jaki to żenujące

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [2]
    2011-09-15 21:53:46 [194.29.180.*] id:673582  
    anio74: Napisała postów [15795], status [VIP] Reputacja
    Sam jesteś żenującm matołem!!! A niby kto Cię obraził i czym? Królewna się znalazła...
    2011-09-15 21:54:21 [194.29.180.*] id:673583  
    anio74: Napisała postów [15795], status [VIP] Reputacja
    A jak odpowiadasz, to kliknij "odpowiedz".
    2011-09-15 15:57:37 [87.204.110.*] id:673166  
    cigon: Napisał postów [147], status [wyjadacz] Reputacja
    1

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [2]
    2011-09-15 15:59:13 [194.29.180.*] id:673170  
    anio74: Napisała postów [15795], status [VIP] Reputacja
    No i?!
    2011-09-15 16:47:25 [77.223.234.*] id:673208  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    to twój pierwszy raz?