• Autor: Dagmara
    • Wyświetleń: 3201
    • Dodano: 2026-08-27 / 20:54
    • Komentarzy: 3

    Zderzenie jednośladów w Dębiu. Dwie osoby trafiły do szpitala

    27 sierpnia około godziny 16:10 na ul. Wiejskiej w Dębiu doszło do zderzenia motocykla z motorowerem. Oboje uczestnicy zdarzenia zostali przewiezieni do szpitala.

    Po przyjeździe ratowników obie poszkodowane osoby były przytomne. Pomocy udzielali im strażacy oraz zespoły ratownictwa medycznego.

    Na miejscu pracowali strażacy z JRG 1 Opole i OSP Dębie, policjanci oraz dwa zespoły ratownictwa medycznego.

    Zobacz także Nysa żegna 9-letniego Natana. Tragiczny wypadek zabrał ojca i syna

    Jak ustalili policjanci, 21-letnia kierująca motocyklem marki Honda nie zastosowała się do znaku zakazu wjazdu. Następnie doszło do czołowego zderzenia z kierującym motorowerem marki Yben.

    Oboje uczestnicy zdarzenia odnieśli obrażenia ciała i zostali przewiezieni do szpitala.

    Dokładne okoliczności wyjaśnia policja.

    Zdjęcie (1/5)

    (Fot. Mateusz)

    Zobacz także Atak nożem koło Solarisa. Podejrzany 21-latek aresztowany
    reklama

    Forum

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    W dyskusji: 3

    2026-08-28 08:44:58 #1690261
    "Dąbie – gmina miejsko-wiejska w województwie wielkopolskim, w powiecie kolskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie konińskim.", " Dębie – wieś w Polsce, położona w województwie opolskim, w powiecie opolskim, w gminie Chrząstowice."
    Wybór należy do was , PAV co Ty na to ???
    [ 0 ]