Zobacz takze
"Życzliwy" zgłosił chłopca sprzedającego lemoniadę. Strażnicy "zabezpieczyli" cały towar
Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".






















































































































































































22 czerwca
Śmiertelny wypadek na A4 pod Opolem. Utrudnienia AKTUALIZACJA
13 czerwca
Pojechał pomóc po zderzeniu z dzikiem. Zginął w tragicznym wypadku z udziałem pijanego kierowcy
11 czerwca
Nysa żegna 9-letniego Natana. Tragiczny wypadek zabrał ojca i syna
9 czerwca
Wyjątkowe bliźniaczki przyszły na świat w Klinicznym Centrum
30 maja
Burza nad powiatem strzeleckim. Uszkodzone dachy w Balcarzowicach, utrudnienia na A4
29 maja
Mieszkańcy Opola poszukiwani listami gończymi
22 czerwca
Chwila nieuwagi czy zasłabnięcie? Auto zakończyło jazdę na ogrodzeniu
simonqwer: Napisał postów [2], status [żółtodziób]
a ja się pytam który idiota stawiał znaki prowadzące do następnego kompleksu konsumpcji w Opolu? przecież to jakaś kpina z potencjalnych klientów którzy nawet jeszcze nie dojechali. od strony Ozimka/Strzelec opolskich kieruje się wszystkich nasza piękną jednopasmową pseudo obwodnice Opola z której oczywiście nie ma zjazdu do centrum którego otwarcia wszyscy tak niecierpliwie oczekują. Ale jak to w Polsce bywa oczywiście wszystkim otworzą się oczy gdy kierowcy zaczną łamiąc przepisy nawracać na następnym skrzyżowaniu powodując zagrożenie dla siebie i innych bądź co gorsza zacznie się nawracanie zaraz za barierkami które rozdzielają pasy ruchy przy wjeździe do dumnie nazwanego Turawa parku. A wtedy o wypadek to już nie trudno.. nawet nie chcę sobie wyobrażać bo będzie się działo na obwodnicy (która w zamierzeniu miała odkorkować miasto a sama jest jednym wielkim korkiem w godzinach szczytu) gdy otworzą resztę sklepów i butików.