• Autor: Dagmara
    • Wyświetleń: 645
    • Dodano: 2026-05-14 / 10:00
    • Komentarzy: 5

    Utrudnienia na ulicy Marka z Jemielnicy

    Utrudnienia na ulicy Marka z Jemielnicy
    Na ulicy Marka z Jemielnicy prowadzone są prace związane z remontem cząstkowym nawierzchni. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami i ruchem wahadłowym.

    W dniach 13-14 maja na ulicy Marka z Jemielnicy w Opolu realizowany jest remont cząstkowy nawierzchni. Prace prowadzone będą na pasie w kierunku centrum miasta.

    Zobacz takze Dzielnicowa z Kietrza znów na podium. Wywalczyła cztery medale mistrzostw Polski

    W czasie robót wprowadzony jest odcinkowy ruch wahadłowy sterowany ręcznie. Kierowcy powinni przygotować się na czasowe spowolnienia przejazdu w rejonie prowadzonych prac.

    Roboty mają poprawić stan nawierzchni na jednym z ważniejszych odcinków drogowych w tej części miasta.
    reklama

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2026-05-15 05:16:59 [194.29.182.*] id:1688848  
    KK 35947: Napisał postów [4451], status [VIP] Reputacja
    Ostatnio położyli kawałek asfaltu na Budowlanych obok cementowni no i bardzo miło ze strony MZD bo jest równiej choć wcześniej wyrównane studnie tak sobie pasują do do tego nowego dywanika ale to juz jest standard w tej wsi że nikt nad tym nie panuje albo olewa temat bo na takiej Niemodlińskiej to od przebudowy są krzywe a te na środku skrzyżowania z Koszyka to już wołają o pomstę do nieba . Ale my tu o Budowlanych , otóż ten piękny nowy dywanik położony jest tylko do końca płotu cementowni i od tego miejsca do Harcerskiej pozostało eleganckie kartoflisko no bo tak a co tam za chwilę najwyżej znów się sparaliżuje jedną z bardziej obciążonych ulic skoro przy Prudnickiej mogła być rozryta przez tydzień...

    Nick:
    Treść:
    2026-05-14 15:18:10 [83.10.128.*] id:1688839  
    ktostamtaki: Napisała postów [1057], status [stały bywalec] Reputacja
    Kiedy położą asfalt przy zjeździe z mostu na ulicy struga obok technikum????? Ta droga to jakaś katastrofa i okropna wizytówka miasta jadąc na kąpielisko bolko..

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [2]
    2026-05-14 19:51:39 [83.7.194.*] id:1688843  
    Bodziulla: Napisał postów [2355], status [Szycha] Reputacja
    PO co?
    2026-05-14 19:56:18 [83.7.194.*] id:1688845  
    Bodziulla: Napisał postów [2355], status [Szycha] Reputacja
    Nie rzucaj hasła wiztywóka..., bo potem będzie porażka z wizytówki zarządzającego. Sam Dworzec PKP, przeszedł wiele metarfoz za cudzą kasę :)
    2026-05-14 19:54:02 [83.7.194.*] id:1688844  
    Bodziulla: Napisał postów [2355], status [Szycha] Reputacja
    Początek wiosny "prace wszelakie na newralgicznych odcinkach", listopad identyczna sytuacja, kwestia przyzwyczajenia i kreatywności podczas jazdy w Opolu :)

    Nick:
    Treść: