- Autor: Dagmara
- Wyświetleń: 461
- Dodano: 2026-03-03 / 11:00
- Komentarzy: 0
Nowa droga pieszo-rowerowa i przystanek przy Rataja
Blisko 400 metrów nowej infrastruktury powstanie przy ulicy Rataja. Inwestycja obejmie drogę pieszo-rowerową, przejście dla pieszych, oświetlenie oraz budowę przystanku autobusowego.
Inwestycja przy ulicy Rataja będzie realizowana na odcinku o długości blisko 400 metrów - od zjazdu do WiK-u do skrzyżowania z ulicą Sosnkowskiego.
W ramach zadania wybudowana zostanie dwukierunkowa droga pieszo-rowerowa z nawierzchnią bitumiczną. Na wysokości wjazdu do szpitala zaplanowano przejście dla pieszych.
Projekt obejmuje również montaż nowego oświetlenia wraz z doświetleniem przejścia w rejonie ulicy Sosnkowskiego.
Przy ulicy Rataja powstanie także przystanek autobusowy w kierunku Opole-Wschodnie.
Koszt inwestycji wraz z dokumentacją wynosi blisko 850 tysięcy złotych.
Zdjęcie (1/12)
(Fot. Daggy)
Wydarzenia pod patronatem portalu
Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.
Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".
Najczęściej czytane
Polub nas!
Chmura tagów
Ogłoszenia
Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że przeglądając tę stronę wyrażasz zgodę
na zapisywanie na Twoim komputerze niezbędnych do jej poprawnego funkcjonowania plików
cookie.
Więcej informacji na temat plików cookie znajdziecie Państwo na stronie
polityka prywatności.
Kliknij tutaj, aby wyrazić zgodę i ukryć komunikat.