- Autor: Woytazz
- Wyświetleń: 1873
- Dodano: 2025-11-03 / 08:50
- Komentarzy: 0
Nocą na rowerze i z narkotykami. Trochę tego przy sobie miał
Podczas nocnej służby, kluczborscy policjanci patrolujący ulice miasta zatrzymali 27-letniego mężczyznę jadącego na rowerze. Rowerzysta na widok oznakowanego radiowozu gwałtownie zmienił kierunek jazdy, skręcając w boczną uliczkę. Swoim zachowaniem wzbudził podejrzenia funkcjonariuszy, którzy postanowili go skontrolować. Mężczyzna posiadał przy sobie woreczki strunowe z suszem roślinnym i białą substancją, które okazały się marihuaną i amfetaminą. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków zatrzymanemu grozi kara do 10 lat więzienia.
Policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Kluczborku podczas nocnej służby zauważyli mężczyznę kierującego rowerem, który na ich widok zmienił kierunek jazdy, wjeżdżając w boczną uliczkę. Nietypowe zachowanie mężczyzny wzbudziło zainteresowanie funkcjonariuszy. Podczas czynności policjanci ujawnili przy mężczyźnie woreczki strunowe z suszem roślinnym oraz woreczki strunowe z białą substancją. Wstępne badania narkotesterem potwierdziły, że jest to marihuana i amfetamina. 27-latek przyznał, że substancje należą do niego i są przeznaczone wyłącznie na jego własny użytek.
Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do policyjnego aresztu. W toku dalszych czynności funkcjonariusze przeszukali miejsce jego zamieszkania. W mieszkaniu policjanci ujawnili znaczną ilość narkotyków oraz gotówkę mogącą pochodzić z przestępczego procederu. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mężczyźnie zarzutów posiadania znacznej ilości substancji psychotropowych i środków odurzających. Za posiadanie znacznych ilości środków odurzających podejrzanemu grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.
Zdjęcie (1/4)
(Fot. Policja)
Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.
Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".
Najczęściej czytane
Powiązane materiały
Polub nas!
Chmura tagów
Ogłoszenia
Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że przeglądając tę stronę wyrażasz zgodę
na zapisywanie na Twoim komputerze niezbędnych do jej poprawnego funkcjonowania plików
cookie.
Więcej informacji na temat plików cookie znajdziecie Państwo na stronie
polityka prywatności.
Kliknij tutaj, aby wyrazić zgodę i ukryć komunikat.