- Autor: Seeb
- Wyświetleń: 14355
- Dodano: 2011-02-09 / 03:47
- Komentarzy: 128
Pościg za pijanym kierowcą w Opolu
Samochodem kierował 22-letni Łukasz S.
Podejrzanie poruszający się samochód, przed 1.00 w nocy próbowali zatrzymać do kontroli drogowej policyjni wywiadowcy. Udało się to dopiero po krótkim pościgu.
Na forda fiestę, którym jechało trzech młody mężczyzn, wywiadowcy natrafili na ulicy Jagiellonów w Opolu. W okolicach przejazdu kolejowego policjanci włączyli sygnały świetlne i dźwiękowe, chcąc zatrzymać pojazd do kontroli. Wtedy kierowca samochodu przyspieszył i próbował uciekać.
Po przejechaniu około 700 metrów, na skrzyżowaniu z Aleją Przyjaźni samochód zrobił pętlę i po chwili zatrzymał się. Wtedy kierowca próbował uciekać pieszo, jednak po kolejnych kilkuset metrach został zatrzymany. Razem z nim samochodem jechało jeszcze dwóch pasażerów.
Okazało się, że samochodem kierował 22-letni Łukasz S. Podczas badania alkomatem, stwierdzono u niego ponad 1,2 promila alkoholu.
Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.
Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".
Najczęściej czytane
Polub nas!
Chmura tagów
Ogłoszenia
Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że przeglądając tę stronę wyrażasz zgodę
na zapisywanie na Twoim komputerze niezbędnych do jej poprawnego funkcjonowania plików
cookie.
Więcej informacji na temat plików cookie znajdziecie Państwo na stronie
polityka prywatności.
Kliknij tutaj, aby wyrazić zgodę i ukryć komunikat.
wusztlu: Napisał postów [285], status [wyjadacz]
- Ty a co zrobisz jak cie w koncu bez tych papierow zawina?? * jak co..bede spiexxxrdaxlal.. przynajmniej slowny sie okazales;]