• Autor: Dagmara
    • Wyświetleń: 5920
    • Dodano: 2025-07-30 / 20:47
    • Komentarzy: 3

    Rzecznik kluczborskiej policji przyłapany z narkotykami. Trwa procedura wydalenia ze służby

    (Fot. Archiwum)

    Wielokrotnie reprezentował policję w mediach, teraz sam trafił pod policyjne dochodzenie. Aspirant Dawid G., rzecznik komendy w Kluczborku, został zatrzymany za posiadanie narkotyków. Rozpoczęto procedurę dyscyplinarnego usunięcia go ze służby.

    Jak podaje TVN24 do przeszukania jego mieszkania przez Biuro Spraw Wewnętrznych doszło w miniony czwartek. Funkcjonariusze zabezpieczyli przy nim niewielką ilość środków odurzających.

    - Nie pojawili się tam przypadkiem. Weryfikowali informacje, że był klientem dilera z okolic - przekazało nieoficjalnie źródło portalowi tvn24.pl.

    Nieoficjalnie policjant mający 25-letni staż służby, nie przyznał się do winy.

    To kolejny przypadek w ostatnich miesiącach, kiedy funkcjonariusze służb mundurowych zostają przyłapani z narkotykami. W maju w Warszawie zatrzymano kobietę wychodzącą z klubu - była nietrzeźwa i miała przy sobie mefedron. Okazała się policjantką z elitarnego wydziału techniki operacyjnej KSP. Została zwolniona ze służby pięć dni później.

    Jeszcze wcześniej funkcjonariusz warszawskiej drogówki został przyłapany z narkotykami przewożonymi w radiowozie. Według nieoficjalnych informacji, istnieje podejrzenie, że od początku był powiązany z przestępcami jako "wtyczka".

    Centralne Biuro Śledcze Policji rozbiło też grupę przestępczą, w której szeregi wchodziło trzech zawodowych żołnierzy. Zatrzymano ich w styczniu w związku z przemytem i handlem narkotykami.

    Źródło:Tvn24
    reklama

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2025-07-31 07:18:42 [172.19.0.*] id:1683643  
    M1974P: Napisał postów [14287], status [VIP] Reputacja
    Najciemniej pod latarnią ;)

    Nick:
    Treść:
    2025-07-31 04:58:23 [172.19.0.*] id:1683639  
    H_EN: Napisał postów [103], status [młodszy wyjadacz] Reputacja
    W Australii za taki wyczyn , oprócz wydalenia ze służby traci się wszystkie uprawnienia emerytalne, społeczne oraz ubezpieczeniowe i idzie się pod przysłowiowy most . Najczęściej rodzina nie chce mieć z takim elementem nic do czynienia .

    Nick:
    Treść:
    2025-07-30 23:24:09 [172.19.0.*] id:1683638  
    luxusowy: Napisał postów [22603], status [VIP] Reputacja
    Kilka gram a robią aferę ...

    Nick:
    Treść:
    ,
    reklama

    Najczęściej czytane

    Powiązane materiały

    Polub nas!

    Chmura tagów

    Ogłoszenia