• Autor: Dagmara
    • Wyświetleń: 10693
    • Dodano: 2025-06-17 / 21:26
    • Komentarzy: 3

    Opole: Mężczyzna z ranami szyi i głowy chodził po ulicy

    Opole: Mężczyzna z ranami szyi i głowy chodził po ulicy
    Do brutalnego zdarzenia doszło 17 czerwca przed godziną 19:00 na ulicy Sienkiewicza w Opolu. Zakrwawiony mężczyzna z raną szyi i urazem głowy trafił do szpitala. Trwa poszukiwanie sprawcy.

    Według relacji świadków, poszkodowany mężczyzna chodził w okolicach Solarisa, chwiejnym krokiem, cały zakrwawiony, z widoczną raną szyi oraz poważnym urazem głowy. Policja potwierdza te informacje. Został przewieziony do szpitala w Opolu, gdzie przebywa na diagnostyce.

    Zobacz takze Kierowca odpowie za śmiertelne potrącenie pieszej. Sprawa trafiła do sądu

    Jak informują funkcjonariusze, mężczyzna był pod wpływem alkoholu. Okoliczności zdarzenia są wciąż ustalane. Obecnie nie wiadomo, czym została zadana rana ani w jakich dokładnie okolicznościach doszło do ataku.

    Policja prowadzi postępowanie i poszukuje osoby odpowiedzialnej za napaść.
    reklama

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2025-06-18 09:58:58 [192.168.32.*] id:1682663  
    rozsadny: Napisał postów [440], status [pismak] Reputacja
    Straż Miejska, oczy śpiochami zarosły ?.

    Nick:
    Treść:
    2025-06-17 22:36:01 [192.168.32.*] id:1682657  
    liberty: Napisał postów [5864], status [Szycha] Reputacja
    A monitoring w Opolu zwłaszcza w centrum od czego jest???

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2025-06-18 09:23:20 [192.168.32.*] id:1682660  
    KK 35947: Napisał postów [4445], status [VIP] Reputacja
    Od niczego tak samo jak ITS, z drugiej strony od czego jest prewencja w policji bo ich w ogóle nie widać za to widać meneli co kawałek, ja wiem że ostatnio 60ciu poszukiwanych wyłapaliwięc statystyki i premie wyrobione do końca roku ale wypadało by coś robić za tą wypłatkę.
    [1]