• Autor: Dagmara
    • Wyświetleń: 2885
    • Dodano: 2024-10-11 / 13:59
    • Komentarzy: 0

    Stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w słup telekomunikacyjny

    Stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w słup telekomunikacyjny

    Fo. MS- Car

    W piątek 11 października o godzinie 10:22 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na ul. Staromiejskiej w Bierdzanach.

    Młody kierowca, posiadający prawo jazdy od trzech miesięcy, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w słup telekomunikacyjny, próbując uniknąć zderzenia ze zwierzęciem na drodze.

    Zobacz takze 16 mln zł na Pomnik Czynu Powstańczego. Wicepremier ogłosił decycję WIDEO

    Na szczęście kierowca nie odniósł obrażeń. Na miejscu interweniowały jednostki straży pożarnej z JRG 1 Opole, OSP Bierdzany oraz policja.




    reklama

    Więcej zdjęć

    Stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w słup telekomunikacyjny
    Stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w słup telekomunikacyjny

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".