• Autor: Dagmara
  • Wyświetleń: 11113
  • Dodano: 2024-06-23 / 14:00
  • Komentarzy: 0

  Wizerunek osób poszukiwanych listami gończymi

  Posiadanie znacznych ilości narkotyków, przewożenie ich w ramach wspólnoty europejskiej oraz poświadczenie nieprawdy dla korzyści majątkowych - takich przestępstw dopuścili się skazani przez sądy mieszkańcy Opola. Tymczasem poszukiwani ukrywają się przed organami ścigania.

  Publikujemy listy gończe wydane przez Sąd Rejonowy w Opolu oraz Prokuraturę Okręgową w Opolu. Jeśli rozpoznajesz osoby ze zdjęć, skontaktuj się z policjantami z Komisariatu I Policji w Opolu, tel. 47 864 25 95 lub z najbliższą jednostką Policji pod numerem alarmowym 112. Nie pozwólmy, aby pozostali bezkarni.

  Poszukiwani do chwili obecnej nie stawili się w zakładzie karnymi, ukrywają się przed organami ścigania, dlatego sądy wydały za nimi listy gończe.

  Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu poszukiwanego, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z funkcjonariuszami z Komisariatu I Policji w Opolu, tel. 47 864 25 95 lub z najbliższą jednostką Policji pod numerem alarmowym 112.

  Zdjęcie (1/4)

  reklama

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".