• Autor: Dagmara
  • Wyświetleń: 9560
  • Dodano: 2024-06-17 / 15:51
  • Komentarzy: 1

  Wypadek na DK45: zderzenie dwóch samochodów osobowych i busa. Na miejscu lądował LPR

  Fot. Mateusz

  W poniedziałek, 17 czerwca, o godzinie 15:08, służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku drogowym na DK45 na trasie Opole-Krapkowice w Zimnicach Wielkich.

  Doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych i busa, w wyniku którego są osoby poszkodowane, w tym małe dziecko. Droga jest całkowicie zablokowana, a na miejsce dotarł śmigłowiec LPR.

  Na miejscu wypadku pracuje 5 zastępów straży pożarnej z JRG Opole, OSP Prószków, OSP Złotniki oraz OSP Źlinice Boguszyce, a także policja, zespół ratownictwa medycznego (ZRM) i Lotnicze Pogotowie Ratunkowe (LPR).

  Aktualizacja: Kierujący samochodem marki Fiat, mężczyzna, 24 lata najechał na tył poprzedzającego go samochodu marki Seat, kierowanego przez mężczyznę lat 29, zamieszkałego w powiecie opolskim. A ten siłą odrzutu najechał na tył poprzedzającego go samochodu marki Audi, kierowanego przez mężczyznę lat 29, również zamieszkałego w Opolu. W wyniku zdarzenia, kierujący oraz pasażer samochodu marki Seat, dziewczynka lat 8, doznali obrażeń ciała i zostali przewiezieni do szpitala.
  reklama

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2024-06-18 07:42:13 [62.87.183.*] id:1674079  
  Krzycho: Napisał postów [5131], status [VIP] Reputacja
  A tyle się mówi, pisze żeby nie "siedzieć" na zderzaku. Ale co młody uważał pewnie,że jego to nie dotyczy bo ma "świetny refleks i czas reakcji" :)))))

  Nick:
  Treść: