• Autor: Dagmara
  • Wyświetleń: 1719
  • Dodano: 2024-06-14 / 15:27
  • Komentarzy: 0

  Festyn charytatywny dla Niedużego Wojtka

  Już 15 czerwca w Zajeździe Mieszko-Opole odbędzie się festyn charytatywny dla Niedużego Wojtka. Impreza startuje o godzinie 11 i obfitować będzie w atrakcje dla całej rodziny.

  Na uczestników czekają liczne gry i zabawy prowadzone przez animatora, dmuchaniec, wata cukrowa, malowanie buziek, a także pokazy straży pożarnej i policji. Nie zabraknie też popcornu, dużych baniek mydlanych i lodów. Dodatkowo, w trakcie festynu odbędą się licytacje gadżetów Kolejarza Opole, w tym vouchery i zabawki.

  O godzinie 16 scenę przejmą zespoły muzyczne: Zaczarowany dorożkasz, Konspiracja OSB, Okoliczny Element oraz 4CP, zapewniając świetną rozrywkę muzyczną.

  Historia Wojtka

  Wojtek zmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Choruje na sprowadzoną dysplazję kostną oraz dysplazję nasadowokręgową, uwarunkowaną mutacją heterozygotyczną. Chłopiec potrzebuje kosztownej operacji i obecnie jest intensywnie rehabilitowany. Celem festynu jest zebranie środków na jego leczenie.
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".