• Autor: Dagmara
  • Wyświetleń: 6134
  • Dodano: 2024-06-08 / 12:51
  • Komentarzy: 2

  Tragiczne zdarzenie w Gogolinie

  (Fot. Archiwum)

  Nieznany mężczyzna został znaleziony martwy na torach kolejowych w Gogolinie. Policja ustala jego tożsamość oraz okoliczności zdarzenia.

  Dzisiaj rano około godziny 9:30 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie od świadka, który przejeżdżając rowerem, zauważył zwłoki mężczyzny w okolicach torów kolejowych. Na miejsce natychmiast skierowano patrol policji oraz prokuratora.

  Policja przekazała, że ofiara to mężczyzna w wieku około 60 lat. Jego tożsamość jest wciąż ustalana. Funkcjonariusze nie znają jeszcze dokładnej godziny zdarzenia ani jego przyczyn. "Świadek, który zgłosił incydent, nie był bezpośrednim świadkiem potrącenia - po prostu przejeżdżał tamtędy rowerem i zauważył zwłoki" informuje rzecznik Krapkowickiej policji sierż. szt. Dominik Wilczek.

  Miejsce wypadku to obszar pod wiaduktem autostrady A4, niedaleko przejazdu kolejowego między Gogolinem a Obrowcem. Kilka miesięcy temu, w tej samej okolicy, doszło do podobnego incydentu z udziałem młodego mężczyzny.

  Obecnie na miejscu pracują służby pod nadzorem prokuratora, który będzie ustalał dalsze szczegóły. Więcej informacji na temat przyczyn oraz okoliczności tego tragicznego zdarzenia zostanie podanych po zakończeniu śledztwa.
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2024-06-09 11:11:27 [188.147.8.*] id:1673912  
  rozsadny: Napisał postów [249], status [starszy wyjadacz] Reputacja
  Piszą że to miejsce wypadku oraz że doszło do podobnego incydentu. Nie doczytałem że ciało było np. zmasakrowane, bez obrażeń. Może zgon był naturalny , może potrącony. Piszą że nie był świadkiem potrącenia ... Jak zwykle Dagmara.

  Nick:
  Treść:
  Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
  2024-06-09 11:32:19 [83.26.46.*] id:1673913  
  Krzycho: Napisał postów [5100], status [VIP] Reputacja
  A nie przyszło do głowy, że może nie są znane na chwilę obecną dokładne okoliczności zdarzenia. Jest napisane na końcu "Obecnie na miejscu pracują służby pod nadzorem prokuratora, który będzie ustalał dalsze szczegóły".