• Autor: Woytazz
  • Wyświetleń: 6449
  • Dodano: 2024-05-24 / 23:10
  • Komentarzy: 1

  Kampus UO znów wypełniony po brzegi. Wygrał Hip-Hop

  Pogoda w ciągu dnia nie była zbyt łaskawa, była wręcz agresywna. Jednakże to nie powstrzymało organizatorów Piastonaliów Uniwersytetu Opolskiego. Rap dziś rozgrzał publikę i wynagrodził chłodniejsze, mokre popołudnie.

  Jeszcze w godzinach popołudniowych sytuacja była dość napięta, ale szybka reakcja organizatorów, ekipy technicznej oraz dobrze zabezpieczony sprzęt estradowy pozwoliły wystartować z wieczornymi koncertami według harmonogramu.

  Nagrodą dla organizatorów był wypełniony po brzegi teren uniwersyteckiego kampusu.

  Na początek w piątkowy wieczór Dużą Scenę przejął Kacper Kisiel, który wprowadził opolskich studentów w rytm wieczornej imprezy. Zaraz po nim na scenie zaprezentował się duet Miętha, czyli raper Skip oraz producent AWGS, który w świecie rapu dał już się dość mocno poznać, dzięki swoim oryginalnym utworom łączącym rap, funk i R&B.

  Ale nie zapominajmy, że na Kampusie Uniwersytetu Opolskiego stoją nie jedna, a dwie sceny. Duża i Mała. Sprawdźmy, co działo się na Małej Scenie od początku piątkowego wieczoru.

  Pod Domem Studenta Niechcic na mniejszej scenie zaprezentowali się RIP K, Sierpu&PishOne, SKOWI i Klemek.

  Powróćmy na Dużą Scenę, bo tam zaraz po koncercie reprezentantów Asfalt Records przyszła pora na Astka i Rado Radosnego, czyli DWA SŁAWY. Łódzki duet od pierwszych sekund na scenie porwał publikę do porządnej imprezy na Kampusie UO.

  Kiedy studenci mieli chwilę dla siebie, aby odpocząć po wycieńczającym koncercie Dwóch Sławów powoli do swojego show przygotowywał się Avi Sycylijczyk. Z wyglądu przypominający sycylijskiego gangstera pochodzący z Raszyna raper zaprezentował opolskiej publice, czym jest połączenie ulicznego, brudnego rapu z pięknymi brzmieniami wypełnionych po brzegi przeróżnymi instrumentami, których na co dzień nie kojarzylibyśmy z rapem.

  Tymczasem na Małej Scenie imprezę dzięki swoim koncertom kontynuowali KiQu, Safe Space Label oraz Kacperto11.

  Po koncercie Kacperto Mała Scena zakończyła swoją przygodę tego wieczoru.

  A jako ostatni na Dużej Scenie pojawił się Qiu, który w godny sposób wspólnie ze studentami zakończył wieczór koncertowy.

  Po koncertach przyszedł czas na oficjalne After Party w Mango Club.

  A już jutro kolejne koncerty na Kampusie UO. Tym razem już tylko na Dużej Scenie. Zagrają m.in. Kartky czy Sarius.

  Zdjęcie (1/29)

  (Fot. Daggy)

  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2024-05-25 10:25:45 [188.146.110.*] id:1673449  
  neon: Napisał postów [2724], status [Szycha] Reputacja
  W sobotę rano wokół campusu jest dużo śmieci."POZDROWIENIA"

  Nick:
  Treść: