• Autor: Woytazz
    • Wyświetleń: 2935
    • Dodano: 2024-05-02 / 14:00
    • Komentarzy: 0

    Koncert "Wolność jest w Nas" już 10 maja. Znamy listę artystów

    (Fot. Woytazz)

    Dziś o godz. 11 pod Narodowym Centrum Polskiej Piosenki zorganizowano konferencję prasową, podczas której wicemarszałek województwa opolskiego Zbigniew Kubalańca wraz z dyrekcją Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego przedstawili oficjalny line-up darmowego koncertu dla mieszkańców regionu.


    Jak co roku Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego przygotował dla mieszkańców Opola darmowy koncert w ramach 20-lecia wejścia Polski do Unii Europejskiej, który posiada obfitą listę artystów.

    - Mamy całe spektrum działań, gdzie chcemy pokazać, jak Unia Europejska zmieniła nasze województwo i co członkostwo dało, w szczególności młodym osobom, które urodziły się już po okresie wejścia do Unii - mówi Zbigniew Kubalańca, wicemarszałek województwa opolskiego.

    W tym roku w Opolskim Amfiteatrze w ramach koncertu "Wolność jest w nas" dla opolan zaśpiewają:

    - Natalia Szroeder
    - Natalia Przybysz
    - Alicja Majewska
    - Włodzimierz Korcz
    - Piotr Cugowski
    - Baranovski
    - Rubens
    - Anna Karwan
    - Grzegorz Hyży
    - Gwiazda Wieczoru: VARIUS MANX

    Ponadto podczas koncertu wystąpią opolscy stypendyści, którzy dali się poznać nie tylko opolskiej publice.
    Podczas Koncertu Młodych Artystów będziemy mogli usłyszeć takich wykonawców, jak Jędrzej Skiba, Natalia Gosztyła, czy Monika Morka.

    Imprezę na deskach opolskiego amfiteatru poprowadzi dla państwa Robert Janowski wraz z Agnieszką Kamińską.

    Darmowe bilety dla mieszkańców będą dostępne od 8 maja. Odebrać je będzie można w Urzędzie Marszałkowskim w Opolu (wejście od Ostrówka).

    Jak na razie nie znamy jeszcze dokładnej ilości darmowych biletów dostępnych dla mieszkańców, dlatego 8 maja zalecamy stosować zasadę "kto pierwszy ten lepszy".
    reklama

    Wydarzenia pod patronatem portalu

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    ,
    reklama

    Najczęściej czytane

    Powiązane materiały

    Polub nas!

    Chmura tagów

    Ogłoszenia