• Wyświetleń: 2156
    • Dodano: 2024-04-29 / 20:02

Motor Lublin za mocny dla Odry Opole

O wygranej gości przy Oleskiej zadecydowało niespełna 120 sekund.

Seria zwycięstw przerwana. Motor Lublin pokonał przy Oleskiej w Opolu miejscową Odrę, przez to lublinianie awansowali na szóstą lokatę - ostatnią dającą play-off do ekstraklasy.

W ostatnim spotkaniu 30 kolejki Fortuna 1-ej Ligi z pewnością spotkały się dwa wyrównane zespoły. Spodziewano się że zadecydują detale - i tak się faktycznie stało. W 25 minucie gościom przyznano rzut karny a ten fragment gry na gola zamienił Piotr Ceglarz. Nie minęły dwie minuty, a Motor podwyższył na 2:0, a z trafienia cieszył się Kamil Wojtkowski. Odra próbowała odpowiedzieć, jednak nie miała zbyt dużo klarownych sytuacji i zarówno w pierwszej, jak i w drugiej połowie nie zdołała pokonać golkipera przyjezdnych - byłego zawodnika opolskiego klubu, Kacpra Rosy - i trzy punkty dopisał Motor, a niebiesko-czerwoni spadli na ósmą lokatę.

Odra Opole - Motor Lublin 0:2 (0:2)
    Gole: Piotr Ceglarz 25' (k.), Kamil Wojtkowski (26')

Zobacz galerię zdjęć: Odra Opole vs Motor Lublin

2024-04-30 06:33:27 [5.173.127.*] id:1672402
    BETT: Napisał postów [87], status [rozkręcił się] Reputacja
    Czyli nowy stadion jest tylko dla gości ?

2024-04-30 09:03:39 [62.87.183.*] id:1672404
    Krzycho: Napisał postów [4979], status [VIP] Reputacja