• Autor: Woytazz
  • Wyświetleń: 9630
  • Dodano: 2024-04-17 / 13:00
  • Komentarzy: 0

  Opolska Policja szuka świadków śmiertelnego wypadku

  (Fot. Archiwum)

  Policjanci z Opola poszukują świadków śmiertelnego wypadku do którego doszło 15 kwietnia 2024 r., na drodze krajowej nr 94 pomiędzy Opolem a Walidrogami. W tym miejscu doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych, w wyniku czego śmierć na miejscu poniósł 33-latek. Osoby, które posiadają informacje dotyczące tego zdarzenia, proszone są o kontakt z funkcjonariuszami Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Opolu pod numerem telefonu 47 861 25 83.

  Do wypadku doszło 15 kwietnia, po godz. 7:00, na DK94 na trasie pomiędzy Opolem a Walidrogami. W tym miejscu, z nieustalonej na ten moment przyczyny doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych. Niestety, w wyniku tego zdarzenia kierujący skodą 33-latek poniósł śmierć na miejscu, a kierujący toyotą 59-latek został z obrażeniami ciała przewieziony do szpitala.

  Osoby posiadające informacje na temat tego zdarzenia proszone są o kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Opolu pod numerem tel. 47 861 25 83.

  O wypadku pisaliśmy tutaj: Tragiczny wypadek na drodze krajowej nr 94 - jedna osoba nie żyje

  Zobacz także inne zdarzenia z ostatniego czasu na DK94:
  Tragiczny wypadek na DK94. Ciężarówka śmiertelnie potrąciła pieszego


  Dachowanie samochodu na DK94


  Śmiertelny wypadek na DK94. Nie żyje jedna osoba

  DK94: 66-latek kierujący osobówką uderzył w drzewo


  Nieprzejezdna DK94 w kierunku Walidróg. Trwa akcja ratunkowa po zderzeniu 4 pojazdów

  reklama

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".