• Autor: kam_ila
  • Wyświetleń: 3970
  • Dodano: 2023-05-23 / 18:46
  • Komentarzy: 0

  DK94: 66-latek kierujący osobówką uderzył w drzewo

  Do niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło po godzinie 13.00 na Drodze Krajowej nr 94 w powiecie strzeleckim. Poszkodowany kierowca osobówki, który wjechał w drzewo trafił drogą powietrzną do szpitala.


  We wtorek 23 maja około godziny 13.25 do strzeleckich służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku na Drodze Krajowej nr 94 na wysokości miejscowości Ligota Czamborowa. Na miejsce zadysponowano zastępy straży pożarnej, śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego oraz policję. Droga na czas działań służb została zablokowana, jednak utrudnienia nie trwały długo.

  Według wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zgłoszenia wiadomo, że w zdarzeniu udział brało jedno auto osobowe. Kierujący samochodem osobowym marki Kia, który jechał w kierunku Strzelec Opolskich z niewiadomych przyczyn zjechał na sąsiedni pas ruchu, następnie zjechał z drogi i uderzył w przydrożne drzewo.

  66-letni mieszkaniec powiatu strzeleckiego w wyniku poniesionych obrażeń został natychmiast przetransportowany przez załogę LPR do szpitala w Opolu. Policjanci ze strzeleckiej komendy ustalają okoliczności i przyczyny tego zdarzenia.

  Zdjęcie (1/4)

  (Fot. KPP Strzelce Opolskie)

  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".