iPrime Bogacica nowym liderem Bank Spółdzielczy w Leśnicy czwartej ligi opolskiej!

(Fot. iPrime Bogacica)

W 17 kolejce doszło także do hitowego starcia drugiej z czwartą drużyna w tabeli.

I jest pierwsza zmiana lidera w tym roku! iPrime Bogacica wykorzystała stratę punktów przez Stal Brzeg oraz fakt, że zostało odwołane spotkanie dotychczas przewodzącej w tabeli Małejpanwii Ozimek i to bogaciczanie wskoczyli na szczyt.

iPrime wygrał pewnie 4:1-ego z rezerwami Odry Opole na własnym boisku. Choć jako pierwsi trafili goście, za sprawą Maksymiliana Paszkowskiego. Potem do końca spotkania trafiali już tylko miejscowi - najpierw Miłosz Reisch -warto odnotować że przewrotką-, następnie Bartosz Madeła, a dwa ostatnie gole dołożył Jakub Pielok.

Hitem kolejki był bez wątpienia mecz w Zdzieszowicach. Tamtejszy Ruch grał ze Stalą Brzeg. I to on wyszedł jako pierwszy na prowadzenie - po skutecznej egzekucji Piotra Strzeleckiego i do przerwy gospodarze wygrywali 1:0-a. Po zmianie stron wyrównał Maksymilian Podgórski, następnie w 87 minucie brzeżanie zdobyli drugą bramkę - tym razem autorstwa Jakuba Chołasta. Nie udało się Stali utrzymać prowadzenia - a wynik ustalił Dariusz Zapotoczny.

Dotychczasowy lider - Małapanew Ozimek - miał zagrać w Większycach, z tamtejszym Porawiem. Niestety, mecz nie doszedł do skutku, z powodu złego stanu murawy po obfitych opadach.

iPrime Bogacica 4-1 Odra II Opole

Mecz Porawie Większyce - Małapanew Ozimek w pierwotnym terminie (16 marca, 15:00) odwołany