• Autor: BKamiński
  • Wyświetleń: 563
  • Dodano: 2024-03-19 / 11:00
  • Komentarzy: 0

  iPrime Bogacica nowym liderem Bank Spółdzielczy w Leśnicy czwartej ligi opolskiej!

  (Fot. iPrime Bogacica)

  W 17 kolejce doszło także do hitowego starcia drugiej z czwartą drużyna w tabeli.

  I jest pierwsza zmiana lidera w tym roku! iPrime Bogacica wykorzystała stratę punktów przez Stal Brzeg oraz fakt, że zostało odwołane spotkanie dotychczas przewodzącej w tabeli Małejpanwii Ozimek i to bogaciczanie wskoczyli na szczyt.

  iPrime wygrał pewnie 4:1-ego z rezerwami Odry Opole na własnym boisku. Choć jako pierwsi trafili goście, za sprawą Maksymiliana Paszkowskiego. Potem do końca spotkania trafiali już tylko miejscowi - najpierw Miłosz Reisch -warto odnotować że przewrotką-, następnie Bartosz Madeła, a dwa ostatnie gole dołożył Jakub Pielok.

  Hitem kolejki był bez wątpienia mecz w Zdzieszowicach. Tamtejszy Ruch grał ze Stalą Brzeg. I to on wyszedł jako pierwszy na prowadzenie - po skutecznej egzekucji Piotra Strzeleckiego i do przerwy gospodarze wygrywali 1:0-a. Po zmianie stron wyrównał Maksymilian Podgórski, następnie w 87 minucie brzeżanie zdobyli drugą bramkę - tym razem autorstwa Jakuba Chołasta. Nie udało się Stali utrzymać prowadzenia - a wynik ustalił Dariusz Zapotoczny.

  Dotychczasowy lider - Małapanew Ozimek - miał zagrać w Większycach, z tamtejszym Porawiem. Niestety, mecz nie doszedł do skutku, z powodu złego stanu murawy po obfitych opadach.

  Komplet wyników 17 kolejki BS w Leśnicy czwartej ligi opolskiej:

  Piast Strzelce Opolskie 1-2 LZS Domaszkowice
  Pogoń Prudnik 0-1 Fortuna Głogówek
  Polonia Nysa 4-0 Victoria Chróścice
  Ruch Zdzieszowice 2-2 Stal Brzeg    
  LZS Walce    0-0    MKS Gogolin
  Polonia Karłowice 3-0    LZS Piotrówka
  iPrime Bogacica 4-1 Odra II Opole

  Mecz Porawie Większyce - Małapanew Ozimek w pierwotnym terminie (16 marca, 15:00) odwołany
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".