• Autor: Dagmara
  • Wyświetleń: 1556
  • Dodano: 2024-03-13 / 14:00
  • Komentarzy: 0

  Sezon jeszcze nie ruszył, a chętnych przybywa. Zarezerwuj wizytę paszportową

  (Fot. Opolski Urząd Wojewódzki )

  Około 7 tysięcy złożonych wniosków i 5 tys. wydanych paszportów. Tak prezentują się statystyki Wydziału Spraw Obywatelskich i Cudzoziemców Opolskiego Urzędu Wojewódzkiego od początku roku.

  - Sezon jeszcze nie ruszył, a chętnych po dokument przybywa - komentuje Anna Bartoszek-Dec, dyrektor wydziału.

  - O już występującym obłożeniu świadczy, chociażby liczba wizyt w oddziale w ostatnich dniach. Zachęcamy, aby zaplanować wizytę w Oddziale Paszportowym, uwzględniając swoje plany urlopowe. Należy również wziąć pod uwagę okres oczekiwania na wydanie paszportu, który trwa do miesiąca. Zapraszamy Państwa do wizyty w Oddziale Paszportowym w Opolskim Urzędzie Wojewódzkim na ulicy Ozimskiej 19 codziennie od poniedziałku do piątku, w godz. 7.45-15.15. Wizytę można umówić zarówno poprzez rezerwację internetową, jak i pobranie numerka w kolejkomacie w momencie przybycia do oddziału - informuje Anna Bartoszek-Dec, dyrektor wydziału Spraw Obywatelskich i Cudzoziemców Opolskiego Urzędu Wojewódzkiego.

  W zeszłym roku wydanych zostało około 35 tys. paszportów.

  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".