• Autor: Dagmara
  • Wyświetleń: 9971
  • Dodano: 2024-03-12 / 15:10
  • Komentarzy: 0

  Kliniczne Centrum Ginekologii i Położnictwa w Opolu otwiera dla pacjentek pokoje rodzinne

  Kliniczne Centrum Ginekologii, Położnictwa i Neonatologii wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pacjentek otworzyło w dwóch salach pokoje rodzinne, zapewniających intymną przestrzeń dla świeżo upieczonych rodziców i ich noworodków.

  Nowo urządzone sale mają umożliwić rodzicom wspólne celebrowanie pierwszych chwil z dzieckiem od chwili narodzin do momentu opuszczenia szpitala. Pierwsze godziny są kluczowe dla rozwoju relacji między rodzicami a noworodkiem.

  Decyzja o stworzeniu pokoi rodzinnych wynika z troski o potrzeby pacjentek oraz zaangażowania w realizację misji szpitala. Ideą projektu jest stworzenie przestrzeni, w której rodzice mogą nie tylko opiekować się swoim dzieckiem, ale także cieszyć się sobą nawzajem w przytulnym otoczeniu.

  Skorzystanie z pokoi rodzinnych to usługa odpłatna, a decyzję o możliwości pobytu osoby towarzyszącej w pokoju rodzinnym podejmuje personel oddziału. Pokoje nie podlegają wcześniejszej rezerwacji. Osoba towarzysząca musi być zdrowa, a jej obecność w pokoju rodzinnym ograniczona jest do jednej osoby przez cały okres pobytu pacjentki.

  Warto podkreślić, że możliwość skorzystania z tej nowej oferty jest uzależniona od dostępności wolnych miejsc w pokojach rodzinnych. Szczegółowe informacje oraz regulamin korzystania z usługi można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej Klinicznego Centrum Ginekologii, Położnictwa i Neonatologii w Opolu .


  Fundatorem mebli do pokoi rodzinnych jest MOSTOSTAL ZABRZE S.A.

  Zdjęcie (1/10)

  (Fot.Kliniczne Centrum Ginekologii,Położnictwa i Neonatologii w Opolu )

  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".