• Autor: Dżacheć
  • Wyświetleń: 1807
  • Dodano: 2024-02-12 / 12:48
  • Komentarzy: 0

  KPP Kluczbork: Poszukujemy zaginionego Piotra Szczechurę

  Piotr Szczechura lat 40 zam. Ligota Dolna gm. Kluczbork (Fot. KPP Kluczbork)

  Kluczborscy Policjanci poszukują zaginionego Piotra Szczechurę zamieszkałego w Ligocie Dolnej. 40-latek ostatni raz widziany był w miejscu swojego zamieszkania w dniu 10 lutego br., około godz. 21.00. Zaginiony wyszedł z domu i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu zaginionego, proszone są o kontakt telefoniczny z funkcjonariuszami z komendy Policji w Kluczborku pod numerem telefonu 47 8625 203 lub dzwoniąc na numer alarmowy 112.

  Piotr Szczechura lat 40 zam. Ligota Dolna gm. Kluczbork

  Rysopis : 176 cm. wzrostu, średnia budowa ciała, włosy krótkie ciemnyblond. W dniu zaginięcia ubrany był w granatową pikowaną kurtkę (zimową), spodnie dżinsowe, buty beżowe za kostkę "TimberLand"

  Zaginiony ostatni raz widziany był w miejscu swojego zamieszkania w dniu 10 lutego 2024r. o godz. 21.00, z którego wyszedł i od tego czasu nie nawiązał kontaku z rodziną.

  Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu zaginionego, proszone są o kontakt telefoniczny z funkcjonariuszami z komendy Policji w Kluczborku pod numerem telefonu 47 8625 203 lub dzwoniąc na numer alarmowy 112.

  ..::Aktualizacja::..

  "Z uwagi na odnalezienie Piotra Szczechury, poszukiwania zostały zakończone." - informuje policja w Kluczborku.
  reklama

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".