• Autor: Dagmara
  • Wyświetleń: 3661
  • Dodano: 2024-02-10 / 20:50
  • Komentarzy: 1

  Zderzenie dwóch pojazdów na ul. Oświęcimskiej w Opolu - jedna osoba ranna

  (Fot. Czytelnik )

  W wyniku zderzenia dwóch samochodów osobowych na ulicy Oświęcimskiej w Opolu, jedna osoba została poszkodowana i przewieziona do szpitala. Służby ratunkowe interweniowały na miejscu zdarzenia.

  W sobotę, 10 lutego, o godzinie 18:40, opolskie służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku drogowym na ulicy Oświęcimskiej. Do zderzenia doszło między dwoma pojazdami osobowymi, w wyniku czego jedna osoba doznała obrażeń i została niezwłocznie przetransportowana do najbliższej placówki medycznej. Łącznie w obu samochodach podróżowało trzech pasażerów.

  Na miejsce zdarzenia szybko zadysponowano zastępy straży pożarnej z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1 w Opolu, policję oraz Zespół Ratownictwa Medycznego. Działania służb ratunkowych spowodowały całkowite zablokowanie drogi, co utrudniło ruch w tym rejonie miasta. Policjanci z wydziału ruchu drogowego podjęli czynności mające na celu wyjaśnienie dokładnych okoliczności i przyczyn wypadku.

  To kolejne zdarzenie drogowe na opolskich drogach, które uwydatnia potrzebę zachowania szczególnej ostrożności i uwagi podczas jazdy.
  reklama

  Więcej zdjęć

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2024-02-11 10:09:48 [83.26.48.*] id:1669871  
  Krzycho: Napisał postów [4769], status [VIP] Reputacja
  chyba się jeden do Biedronki na zakupy spieszył

  Nick:
  Treść: