• Autor: Dżacheć
  • Wyświetleń: 1261
  • Dodano: 2024-02-01 / 13:33
  • Komentarzy: 1

  37-latek zatrzymany - kradł pieniądze z kolęd

  (Fot. KPP Brzeg)

  Policjanci kryminalni zatrzymali 37-letniego mieszkańca Brzegu. Mężczyzna jest podejrzewany o to, że włamał się do plebanii. Jego łupem stały się pieniądze z kolęd. Zatrzymany usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem, do którego się przyznał. Działał w warunkach recydywy. Teraz grozi mu kara do 15 lat więzienia.

  Pod koniec stycznia policjanci z Brzegu otrzymali zgłoszenie o włamaniu do jednej z plebanii w Brzegu. Wszystko działo się późnym wieczorem już po godzinie 22:00. Księdza zaniepokoił hałas, który dobiegał z jednego z pomieszczeń. Kiedy postanowił sprawdzić co się dzieje, zauważył otwarte na zewnątrz drzwi.

  Już po chwili na miejscu pojawiali się brzescy policjanci. Kryminalni zabezpieczyli materiał dowodowy wraz z monitoringiem. Jak ustalili, włamywacz miał skraść pieniądze pochodzące z kolęd. Łącznie z plebanii zniknęło 1 500 zł. Szereg wykonanych przez funkcjonariuszy czynności pozwolił na ustalenie rysopisu zatrzymanego, a następnie jego tożsamości. Już kilka dni po zgłoszeniu brzescy kryminalni zatrzymali podejrzewanego mężczyznę w jego mieszkaniu.

  37-letni mieszkaniec Brzegu przyznał się do zarzutu. Jak ustalili policjanci był już karany za podobne przestępstwa. Grozi mu kara do 15 lat więzienia.
  reklama

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2024-02-02 09:31:36 [194.29.182.*] id:1669571  
  amigoss: Napisał postów [382], status [maniak] Reputacja
  Ukradł złodziejowi

  Nick:
  Treść: