• Wyświetleń: 784
    • Dodano: 2024-01-28 / 20:25

UNI Opole przegrywa w Rzeszowie

Rywalizacja rozstrzygnęła się w trzech setach

Nie było niespodzianki. Siatkarki Nicoli Vettoriego przegrały w siedemnastej kolejce Tauron Ligi 0:3 z PGE Rysicami Rzeszów.

Pierwszy set nie przyniósł większych emocji. Od początku do końca wynik kontrolowali gospodarze i ostatecznie wygrali tę odsłonę do osiemnastu.

Druga partia to jednak była szansa na przełamanie UNI Opole od stanu 5:4 wygrywały, ale straciły je bezpowrotnie od rezultatu po czternaście. Jeszcze opolanki próbowały "postraszyć" rywalki, lecz bezskutecznie i do dwudziestu trzech uległy faworytkom.

Trzeci set okazał się ostatnim. I choć był moment gdzie to UNI prowadziło (17:16), tak następnie to zawodniczki Stephana Antigi wróciły do swojej dobrej dyspozycji i ostatecznie wygrały do 21, a w całym meczu 3:0.

PGE Rysice Rzeszów - UNI Opole 3:0 (25:18, 25:23, 25:21)