• Autor: Dżacheć
  • Wyświetleń: 1836
  • Dodano: 2024-01-26 / 14:44
  • Komentarzy: 0

  34-latek zatrzymany z narkotykami

  (Fot. KPP Brzeg)

  Policjanci z Brzegu zatrzymali 34-latka. Mężczyzna miał przy sobie i w mieszkaniu różne narkotyki. Usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Grozi mu teraz kara do 10 lat więzienia.

  Policjanci brzeskiego ogniwa patrolowo-interwencyjnego zatrzymali 34-letniego mieszkańca Brzegu. Wcześniej podejrzewali, że może mieć związek z przestępczością narkotykową. Kiedy kilka dni temu zauważyli go na jednej z ulic w centrum miasta postanowili sprawdzić swoje przypuszczenia. Na widok policjantów zaczął się nerwowo zachowywać oraz próbował się oddalić. Po chwili znaleźli przy nim woreczki z zielonym suszem, jasnym proszkiem oraz białymi kryształami.

  Policjanci zatrzymali podejrzewanego, a substancje zabezpieczyli. Podczas przeszukania funkcjonariusze ujawnili w jego mieszkaniu kolejne narkotyki. W jednym z pomieszczeń ujawnili plastikowe opakowanie wypełnione białym proszkiem. Badania na narkotesterze pokazały, że zabezpieczone substancje to marihuana, amfetamina i mefedron. Łącznie zabezpieczono ponad 170 gramów narkotyków.

  Zatrzymany brzeżanin usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Grozi mu kara do 10 lat więzienia. Obecnie został objęty policyjnym dozorem.
  reklama

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".