• Autor: Dagmara
  • Wyświetleń: 1442
  • Dodano: 2024-01-17 / 13:43
  • Komentarzy: 0

  Specjalny tygodniowy bilet POLREGIO na ferie zimowe

  (Fot. Polregio)

  Zbliżające się ferie zimowe stwarzają świetną okazję do odkrywania uroków Polski w towarzystwie rodziny i przyjaciół. Aby uczynić podróżowanie jeszcze bardziej dostępnym, POLREGIO prezentuje ciekawą ofertę - "Bilet tygodniowy na ferie". To rozwiązanie dla tych, którzy pragną sprawnie przemieszczać się po kraju, nie obciążając przy tym swojego portfela.

  Bilet tygodniowy na ferie dla pasażerów POLREGIO w wersji tańszej jest w cenie 109 zł, obejmuje wszystkie pociągi REGIO, umożliwiając swobodne podróżowanie po różnych regionach Polski. Za 129 zł można z kolei skorzystać z pełnej oferty, obejmującej pociągi POLREGIO, Kolei Wielkopolskich, Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej i Arrivy. Oferta ważna jest przez cały okres ferii zimowych, aż do 25 lutego.

  Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów oferty na oficjalnej stronie POLREGIO, gdzie znajdziecie wszelkie niezbędne informacje. Oferta wyłącza jedynie województwo pomorskie, natomiast w województwie dolnośląskim obowiązuje wyłącznie w przypadku określonych połączeń

  Niezależnie od ferii, firma oferuje także bilety weekendowe, umożliwiające podróżowanie od piątku od 18:00 do poniedziałku do 06:00. Bilet turystyczny, w cenie 47 zł, pozwala na nieograniczone korzystanie z pociągów REGIO, podczas gdy za 58 zł można podróżować bez ograniczeń po całej Polsce.
  reklama

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".