• Autor: BKamiński
  • Wyświetleń: 2062
  • Dodano: 2023-12-17 / 11:21
  • Komentarzy: 1

  Odra przegrywa ostatni swój mecz w 2023 roku

  (Fot. Dżacheć)

  Rywalizacja z Resovią pechowo się ułożyła dla opolan.

  Nie takiego zakończenia roku chcieli kibice Odry Opole. W Rzeszowie piłkarze Adama Noconia przegrali z miejscową Resovią 0:1 i przerwy zimowej nie spędzą raczej na miejscu w pierwszej trójce Fortuna 1-ej Ligi.

  W pierwszym meczu tych ekip Odra wygrała pewnie 3:0 i patrząc na sytuację w tabeli - nikt nie wyobrażał sobie innego scenariusza w rewanżu. I to właśnie ona tworzyła sobie groźniejsze sytuację, ale nie potrafiła pokonać bramkarza rywali Branislava Pindrocha. I nadeszła 42 minuta. Wtedy to za faul z boiska został wyrzucony Jakub Szrek i przez całą drugą połowę opolanie grali w osłabieniu.

  I to całkowicie sparaliżowało ofensywę przyjezdnych. W drugiej połowie ci nie oddali żadnego strzału - choć można powiedzieć, że gola strzelili, ale do własnej siatki. Uderzenie oddał Marcin Urynowicz, lecz niefortunnie interweniował Piotr Żemło i tak padło jedyne trafienie w tym meczu.

  Resovia Rzeszów - Odra Opole 1:0
  Bramka - Piotr Żemło (s.) 78'  reklama

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2023-12-18 04:56:33 [5.173.97.*] id:1668040  
  BETT: Napisał postów [80], status [rozkręcił się] Reputacja
  Ważne , że będzie kolejny stadion.

  Nick:
  Treść: