• Autor: Dżacheć
  • Wyświetleń: 1818
  • Dodano: 2023-12-07 / 11:01
  • Komentarzy: 0

  KPP Brzeg: Poszukujemy zaginionej Joanny Kozłowskiej

  (Fot. KPP Brzeg)

  Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Brzegu poszukują zaginionej Joanny Kozłowskiej. Kobieta po raz ostatni 6 grudnia była widziana w godzinach popołudniowych na dworcu kolejowym w Brzegu. . Do chwili obecnej nie powróciła i nie nawiązała żadnego kontaktu z bliskimi. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu zaginionej proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z funkcjonariuszami z Brzegu pod numerem 47 86 33 403 oraz z najbliższą jednostką na terenie całego kraju.

  Joanna Kozłowska l.43
  zamieszkała Smolarnik

  Rysopis: ok.176 cm. wzrostu, krępej budowa ciała, włosy ciemne długie, oczy jasne.

  W chwili zaginięcia ubrana był w ciemne spodnie, bluzę w czerwono czarną kratę, czarną długą kurtkę, posiadała przy sobie torbę.

  Zaginiona po raz ostatni widziana była 6 grudnia w godzinach popołudniowych na dworcu kolejowym w Brzegu. Do tej pory nie powróciła i nie nawiązała kontaktu z rodziną.

  Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu Joanny Kozłowskiej proszone są o kontakt telefoniczny z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Brzegu pod nr telefonu 47 86 33 403 lub dzwoniąc na numer alarmowy 112
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".